داستان روزی ، روزگاری

داستان روزی ، زوزگاری<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

یه روزی بود مث همه روز های عادی. ولی یه روز دیگه ای بود مث روز مادر که ماها به مامانامون جای کادو نمره ای خوبمون رو کادو میدیم*توی این روز گاری همه به گاری هاشون کادو میدن. بعدش اون روز عادی که روزی بود تبدیل می شه به روزی روزگاری

 

داستان روزی روزگاری اول همه داستانا می آد

خب ورژن اول:

روزی زوزگاری، یه شنگولی بود یه منگولی نبود، این هپه انگور رو هوا مونده بود! میاد پیشه شنگول بهش می گه جاتو می دی به من؟ نخیرم قبول نمی کنه. میره پیشه منگول اونم جوابش می کنه. میره پیشه مامانه می گه منم می خوام تو داستان باشم.پس مامانه میاردش تو داستان وواسش اون داستان معروف رو می سازه و اینجوری شروع می کنه که...

یکی بود یکی نبود، یه هپه انگوری  .........

ولی ورژن دوم اش که خیلی خشن برای بچه های زیر20 سال توصیه نمی شه!

روزی زوزگاری، اونیکه بود  شنگول بود و اونی که نبود منگول بود، این هپه انگور رو هوا مونده بود! میاد پیشه شنگول بهش می گه جاتو می دی به من؟ نخیرم قبول نمی کنه. میره پیشه منگول اونم جوابش می کنه. میره پیشه مامانه می گه منم می خوام تو داستان باشم مامانه جوابش می کنه و نه تو هم نباید باشی! اونوقت هپه انگور میره سراغ گرگ داستان و بهش می گه چجوری باید اونارو همرو بخوره! بعد از سالیان سال امروز معلوم می شه که اون همه اطلاعات رو کی به گرگه داده که اومد و همرو خورد! ولی براتون بگم که داستان دومی دیگه نیس.چون:

دیگه یکی بو یکی نبودی وجود نداره!

]این داستانارو از بچه مهندس کوروش شنیدیم و با کمی دخل و تصرف[

 

/ 3 نظر / 49 بازدید
اينديرا

سلام ، خوشحالم كه با خونه قشنگ شما آشنا شدم، مطالب شما رو مي خوانم و بعدا نظر ميدم. تازه مهمان شما شده ام . خوشحال مي شوم كه به من هم سر بزنيد . مطلب جلبی رو شزديدين.موفق باشيد.

سعيد

وبلاگ جالبی داری، اميدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی / من هم مطلب جالبی ارائه کرده‌ام که برای تهيه و تنظيم آن وقت زيادی صرف کرده‌ام / البته مطلب نسبتاْ کوتاه و احتمالاْ مفيدی است لطفاْ تشريف بياوريد و خودتان در مورد آن قضاوت کنيد / در صورت تمايل در قسمت نظرخواهی شرکت کنيد تا در مورد آن موضوع مهم و اساسی به تبادل افکار با تمام دوستان نيز پرداخته باشيم. / ... / از کليهء دوستان که اين پیام را می‌خوانند دعوت به عمل می‌آيد. / با تشکر. / با آرزوی سلامتی و موفقيت برای شما و آرزوی پايداری برای وبلاگ پربار شما. / (در ضمن، درصورتی که تمايل به تبادل لينک با من داشته باشيد، پذيرای لينک‌تان خواهم بود)

سعيد

سلام / بابا اسم ربلاگت خيلی حال‌گيريه!‌ با مطالبت همخونی نداره / ادامه بده، بالاخره یه پُخی می‌شی :)