>>:ااااا:بچه ها زیاد جدی نگیرین:.ااااا:<

بچه ها زیاد جدی نگیرین من دوره امتحانام که می شه درس و وبلاگ روبا هم قاطی میکنم....<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

می گما ! یه موقعی می شه یه مشت برنامه نویس همونجوری که ما می ریم تو روم چت می کنیم تو خونه هاشون نشستن و دارن یه پروژه برنامه نویسی بزرگ رو سازماندهی می کنن !

فک کنید ایده ها رو از طرف 10 تا مخ برنامه نویسی جمع آوری کنید ودر حالی که اونا چششون به کدیه که شما می نویسید...دارین برنامون رو همون موقع تو مخ بینندگان مطلع خودتون بار ها مورد باگ یابی قرار میدید... و به شرطی که ارتباط صوتی هم با هم داشته باشین...می تونین از ایده های جدید و نظرات و پیشنهادات اونا استفاده کنید...چقدر حال می ده اگر یک نفر مسیول رسیدن یا نرسیدن حرفای اونا هم بشه که اگه با ترافیک مواجه شدید ... اون نفر واسط مدیری میشه که حواس شما پرت نشه !!!

 

آهای صابر آقا ممکنه نوشتن کد رو نشه این طوری انجام داد چون ممکنه اونا با انبوهی کد مواجه بشن... و اصلا چرا باید این همه آدم معطل هم بشن .....پس بهتره بگی که مراحل طراحی و تقسیم بندی کار رو اینطوری انجام بدن و یک الگوریتم کلی برای هم قسمت تعیین کنن و بعدش هر کی بره کد خودشو بنویسه و یه مهندس طراح ارشد تر از همه کار سر هم بندی رو انجام بده

 

http://www.khorshidkhanoom.com/2003_05_01_khorshidkhanoom_archive.html

اینم یه سایت توپ دیگه که یه مشت لینک توشه که اگه خدا تا وقت دارین برین سر بزنین...ولی اگه مث من امتحان دارین حتما این کار رو بکنین چون اگه کار نداشته باشین انجوم دادن کار های از این قبیل به مخیله تون نمی رسه!

 

/ 0 نظر / 44 بازدید