خسرو مترجمی نامه شماره دوم

سلام عزیز دل برادر<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

من صابر هستم از ایران

در اولین باری که خسرو مترجمی رو در یکی از شبکه های دیگه بر روی هاتبیرد دیدم و حرف های او رو گوش می دادم و فقط به این فکر بودم که آیا می شه من هر هفته یکشنبه من یه جوری وقتم رو تنظیم بکنم تا بتونم از همین وقت کمی که داشت توی شَبکه ITN استفاده کنم.

و بعد از مدتی ازش شنیدم که می خواد شبکه آی تی سی رو راه بندازه.

از همون موقع همش به این فکر هستم که واقعا چقدر اسده پشت یر این به ذهنم می رسه و همه اونها همون چیز هایی که به گوشت رسوندن و من دیگه مزاحمت نشدم ولی اونهایی رو که مهم ترن رو هر جوری شده بهت میگم.

همین الان یه دختری برای اولین بار بود که من دیدم مزاحمت شد و خیلی باحال جوابش رو دادی. اون هدفی که تو دنبال میکنی از هر چیزی بالا تره. و من هر چی که شما بگی قبول دارم و می دونم که تو همه این فکر هارو می کنی و هر چقدر هم که سرت شلوغ باشه ، بقیه دوستان بهت یاد آوری خواهند کرد.

ولی فقط یه چیزی تو رو خدا اگر می تونی برو روی فرکانس این کانال PMC یا MTC بره. من خیلی راههای اذیت کردن رو بلد هستم اما هدفم ممکنه فرق بکنه و این باشه که تو حتما ایمیل من رو بخونی. اما هیچ وقت never این کار رو نمی کنم. چون می دونم که همه کسایی که با تو تماس می گیرند مثل من دلسوزند. مثل خودت قلبشون می تپه و اگر من واجبم اونها هم واجب هستند که نامه هاموننن رو تو بخونی...

اصلا مهم نیس که این نامه زنده خونده بشه مهم اسنه که من همه این نامه ها رو توی وبلاگم می ذارم و هر وقت که رفتی یه سری بزن. و همشون رو با هم بخون.

 

/ 4 نظر / 109 بازدید
فائزه

صابر جان يعنی ممکن آقای مترجمی وقت کنه بياد اينجا، من يکی که خيلی دوستش ميدارم، اولين سايتی هم که تو وبلاگممعرفی کردم bizzy nation بود.

بابک ساطلی

نه اين آقا توی سايت دزدها نمياد ... سايت بی ارزشی مثل اينجا بياد چی کار ؟

صابر

عجيبه بابا چه گيری داده به من؟ تو مگه کار و زندگی نداری؟

فريبا

آقا صابر سلام.... اگه دايی من جوابتون رو نمی ده يا به وبلاگتون سر نمی زنه، رو حساب بی توجهی يا بی علاقه گيشون نزاريد.... ايشون اونقدر سرشون شلوغه که اغلب جواب ما رو هم نمی دن!! از اين همه لطفتون هم واقعا ممنون.... موفق باشيد.... يا حق....