خاطرات و ارجاع به خاطرات ديگران. من کسی رو تائيد نکردم ها !

فقط لينک دادم. من با پسر اين زن و شوهر يه ميز توی کلاس توی دبيرستان علامه طباطبائی فاصله داشتم. و اصلا تربيتی رو که بچشون رو کردن تائيد نمی کنم و اصلا معتقد نيستم برای صلاح کشور اگر لازم شد تربيت کدکانمون رو فراموش کنم بلکه مخالفم. چون خانواده منشا هستی است.

http://maktoub.ir/

مکتوب

سيد عطاء الله مهاجرانی

جميله کديور

رفسنجانی همين الان داره وب سايتش راه ميافته. ديروز يپروزا که از کنار ستاد انتخاباتی ايشون رد می شدم گفتم يه سری بزنم ببينم چرا انقد اينجا شلوغ پلوغه؟ هر روز بيشتر از ديروز جوونا و دخترا و پسر هايی رو ميبينيم که اصلا پرستيژ دانشجويی ندارن. و فقط از خونه زدن بيرون به چه اميدی و چه هدفي؟ از خودشون بپرسين.

آدرس: خ استاد مطهری خ ترکمنستان بازار روز قديم فتح که الان يه چند سالی هست متروکه.

حجاب و تذکر و اينجور مسائل که قبلا مهم بود و رگ غيرت آقايون ميزد بيرون اصلا رعايت نميشه به قول دکتر عباسی ديگر وقتی بحث مقام مطرح ميشه ديگه دين رو بر نمی تابه کسی توش سخت گيری های قديم رو بکنه و بی تفاوتی که منشا مرگ ملت ها و ارزش ماست رو اعمال شده ميبينيم.

يه سری ماشين هم با آخرين مدل های بنز و ... آقايون به ظاهر مسلمان! با پرستيژ! با هدف رفاه عمومی! و خير خواهی برای مردم ! با چه دبدبه و کبکبه ای سرو صدايی هم بعضی موقع ها راه می اندازن و شام و ناهار می دن.( خدايا هر چی ديدم دارم می گم ) هر کی می خواد بره ببينه که اينها چقدر هم مطمئنن که مردم آراء شون رو به نفع اونها به صندوق ميريزن؟

آيا تبليغات می تونه چشم مردم رو روی تمام حرف ها و حديث هايی که تابحال شنيدن ببنده؟

آيا يک مسلمان نبايد از خودش بپرسه که من که به تاریخ واقفم يه مقايسه ای خودم رو با پيروان و خصوصيات دوستداران و دشمنان علی و بقيه ائمه بکنم ببينم اگر اونها بودند من جزو کدام بودم و خودم رو هر روز در معرض قضاوت خودم قرار بدهم و جا مردم بگذارم و حرف هاشون رو بشنوم و راهکار جديد با توجه به تجربه های امتحان شده اتخاذ کنم.

بگذريم رفتم نشستم مثل دانشجو به مصاحبه به من گفتند اگر می خوای از برنامه های اينجا سر در بياری برو ستاد ارتباط مردمی. رفتم تو سلام عليک کردم. نشستم و يه جوونی هم اومد تو . يه آقايی نشسته بود قيافش به ايثارگرهای جنگی خيلی می خورد.

پرسيدم اينجا چه خبره مردم اينجا چی کار می کنن برنامتون چيه؟

گفت اينجا ميان ما ارتباط ميديم با مناطق.

پرسيدم چرا ايشون وب سايت نداره؟ اين توهينه به جامعه الکترونيکی و نشون ميده ايشون بی تفاوته؟

گفت نه حاج آقا خودش همه برنامه ها ريخته و تا فردا پس فردا وب سايتش راه ميافته فلان شماره تلفن رو بگير و زنگ بزن بهت ميگن کی راه ميافته.

گفتم ايجا چرا واسه مردم پاتوق شده؟

جواب نشنيدم. يعنی جواب داد اما جواب سوال من رو نداد. !!!

بعدشم پاشد و جيم فنگ چون من خيلی از سوالام مونده بود خيلی آدم بی حوصله ای بود و دوست داشت با يه جمله همه چيز فکرش رو تو سسر من قرار بده و ....

ولی به هر حال من می خواستم سر در بيارم ببينم کسی که انتخاب ميشه برای اينکه تو رو معرفی بکنه شرط اينکه معلم صبوری باشه و دوستدار مردم واجب تلقی ميشه و به نظرم خيلی مهمه که بعضی ها با تمام تجربه يادشون رفته. و به قول قديمی ها قديم العهد شدن !!!! 14.gif

/ 0 نظر / 57 بازدید