آن کو کشیدت این چنین، آن سو کشاند کش کشان

ب...<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

نمی دونم از کجا شروع کنم؟ آخه امروز بعد از هفته ها رفتم وبلاگش رو خوندم. خیلی حرف ها زده بود که با فصاحت کلامی که از قبل هم توی لحن و نوشته هاش بود نوشته شده بود. امانمی دونم من باید جواب بدم؟ و برم سراغ پایمالی حقوق زن ها یا از حرف های خدا در قرآن یا از دولت و کشور دفاع کنم؟ یا اینکه یاد پیامبر ایلام بیافتم که هر چی به بت پرست ها می گفت حقیقت اینه و بیاین و به اسلام روی بیارین و مشرکان در برابر استدلال های قرآن هم (که دیگه بزرگترین قدرت یعنی خدا اونها رو با وحی به پیامبرش که عزیز ترین انسان در روی زمین بوده) سرتعظیم فرود نمی آوردن و باز هم در جای دیگری از قرآن که نگاه می کنی میبینی نوشته که دلایل محکم قرآن رو هم به نفع خودشون باز تفسیر می کنند و به نفع خودشون برداشت می کنند. سر آخر هم که خدا فرمان میده که بگو دین من برای من و دین شما برای خودتان.

نه، من جواب نمی دم و دفاع نمی کنم. همه چیز از اخبار و رادیو داره واضح گفته میشه و ساز مخالف هم شنیده میشه. آدم اگه بخواد ایمان بیاره میاره و اگه نخواد کشور های متمدن رو در ظاهر و زیبایی تجملاتی ببینه و اونها رو تایید می کنه و دنباله رو اونها خودشو میبینه. که به نظر من دنبال بت های اونها رفتن بت پرستی به شیوه قرن بیست و یکم می دونم. همون مشرکان زمان محمد و اسلام که هنوز هم نسل های همون ها دارن روی زمین راه میرن و کنار ما هستند. جالبه من فکر می کردم ایرانی ها همه مسلمونن اما هر چی بزرگ تر میشم می فهمم ایمان چند سال پیش خودم هم شرک قاطیش بوده و هنوز راه زیاده تا اعلی  وبه یا رفیع رسیدن!!! می دونیم که خدا و قرآن صریحا تجملات و طاغوت رو رد کردند و هدف اسلام رو مبارزه با همین ها می دونیم. اینها همون مردمی هستند که فکر می کنن اگه حضرت علی در دوره ما زندگی می کرد جور دیگری به غیر از احمدی نژاد ها رفتار می کرد. اینها همان جمعی هستند که جلوی حسین را در کربلا گرفتند و مصالح و آینده و خوشی و عیش و نوش خود را در مقابل امام دیدند و کمر به قتل او بستند.

آری اینها از همان طایفه ای هستند که اگر زمان علی بودند به شغل کارگری و کشاورزی هم توهین می کردند. آری اینها همان مردمانی هستند که با زندگی ساده مخالفند. گویی خدا می دانسته و اینها را در همان دام گرفتار کرده و اینها اگر می توانستند کاخ ها برپا می کردند.

آری من از تبار اولاد همان سیرتی هستم که امام علی را ضربت و زهرای اطهر را پهلو شکستند و امام حسن به مکر زنش زهر خوراندند و امام حسین را در کربلا سر از تن جدا کردند و ... حال قصد جان و آبروی اولاد وی که ولایت فقیه ماست جدا کنند.

نه من راهم را از بیراهه پیدا کردم. خدایا شکرت می گویم که با آنکه من در ظلمت قصد آمدن سمت تو را داشتم نیتم و قطب نمای خرابم را شکستی و نیت پاکی در دلم قرار دادی تا از نو متولد شوم و خوبی ها و بدی ها را به همان اندازه که هست ببینم و پلیدی ها و زشتی ها را گریزان باشم. نیک می دانم که :

آن کو کشیدت اینچنین آن سو برت تا کهکشان و به قول مولانا:

آنکو کشیدت این چنین،آن سوکشاندکش کشان

 

/ 3 نظر / 126 بازدید
saber

http://www.iiketab.com/ViewPersonDet.asp?perType=n1&number=2354

saber

http://www.iiketab.com/ViewBooksWri.asp?number=2354&submit=+%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D9%86%D9%88%D9%8A%D8%B3%D9%86%D8%AF%D9%87+