عجب صبری خدا دارد

برگرفته از خواندن نوشته ای از وبلاگ من،شب،سکوت بنام عجب صبری خدا دارد...
 سلام، یه رازی توی سینه ام دارم، نمی دونم چقدر درسته، اما "هیچ انسانی از دسترس و قلمرو خدا نمی تونه فرار کنه" (آیه ای از قرآن) شاید یه معنی اش این باشه که همه گناه ها فقط به سبب تجاوز به حقوق دیگران و یا ظلم به خود نفس ماست که گناهه وگر نه شاید قتل و خیلی کار های دیگه به موقع خودش( مثل جنگ های حضرت علی بدلیل عصمت ایشان و اینکه می دانستند جنگ با کفر و کفار چه موقع و و به چه ترتیب است ) ثواب هم باشه و توضیح اینکه می دانیم که ما و دولت ما و فقه اسلامی ما آن را نتعلق به معصوم می داند و گرنه یقین داشته باشید که شورای امنیت حقا و عقلا باید دست مسلمون ها باشه و ما بیشتر از هر کجای دیگه دنیا می تونیم عدالت رو نشون بدیم به شرط اینکه انصاف داشته باشیم.
میگم که نمی دونم چقدر صحیحه ولی گناه گناهه و من اصلا نمی خوام کوچک بشمارمش (چه در ذهن خودم و چه در ذهن دیگری که این متن را میخواند) اما میخواهم بگویم که ما انسان ها حتی نمی توانیم نا فرمانی کنیم و بلکه فقط می توانیم به خودمان ظلم کنیم و گناه و مجازاتی هم که میشویم به همین دلیل است، همانطور که در جای جای قرآن (انی کنت من الظالمین) آمده حتی از زبان معصوم !!! نمی دونم چقدر گویا بود ...
اما کاملش می کنم و میذارم توی وبلاگم

/ 1 نظر / 83 بازدید
مسافر عشق

سلام خوب و روان مينويسی و مطالب جذاب و خواندنی را هم انتخاب کردی . موفق باشی. اگر خواستی به وبلاگ من سر بزنی خحوشحال ميشم که نظرت را برام بگی.