يه کسی اومده بود نوشته بود .... منم نظرم رو گفتم

به نقل از پرشين فروم

گفته بود:

 عزیز اگر با دیدن مو های یک زن حس جدیدی در شما ایجاد نمیشه واقعا عجیبه .شما با دیدن یه گل یا ...شاد نمیشید. واقعا عجیبه.

که همونطور که خودش در مقابل مسائل جنسی ضعيفه فکر می کنه شما هم مثل اون بيخود ميشی. 

گفته بود:

 اسلام مال ۱۴۰۰ سال پيش

که همونطور در اديان ديگه هم اين مسئله بوده و حتی قبل از اسلام تا مدتی می گذشته همه حرف از اين می زدند که خب ديگه اون قديمی شده و بياين رو به تجدد بياريد.

 

گفته بود:

 سينمای ايران مگه چی شده دو تا خانوم وضعيتشون يه کم بده روی کدوم جوون تاثير می ذارن.؟

که همونطوری که شيطان با اين جور توجيه ها آدم رو به بيراهه می بره يه نيگاه که کردی خوشت اومد تازه پله پله اگه شانس بياری سقوط کنی که معمولا با کله ميبره اينجور آدم ها رو به ته قهقرا


دوستان عزیز!
سلام. خدا بیشتر حال همه ما رو درک میکنه. وقتی باکلام  ِ روشن  ِ خودش٬ در قرآن به پیامبر یادآور میشه که ؛غم مخور؛ اینها همانانند که از گذشته تمام پیامبر های دوران و عصر و زمانه خویش را انکار کردند و همه معجزات را به چشم دیدند. و باز انکار کردند و اگر هم عده ای از آنان که میبینید به ظاهر ایمان آوردند منافقان شدند. یعنی در دل باور ندارند و (کافر همه را به کیش خود پندارد.) اونها فکر می کنند تو هم دینت رو مثل اونها نمی شناسی
پس اگر بهت میگه: ؛تو هم در دلت ایمانی نداری و راجه به ۱۴۰۰ سال پیش حرف میزنه که بگه قدیمی شده ؛ .
نشسته جلوی ماهواره و این ها رو تو مغزش گذاشتن و مطمئن باش از فلسفه و اینها که خبری نداره کاملا هم آدم نا آگاه و بی سواد و بی مطالعه و بی خبر از همه جاست.
شهید مطهری میگه خیلی از این جور آدم ها دیدم و حرف هاشون رو گوش کردم. اونها نادانند.
نگران نباش که اینان بودند که بعضی اوقات خداوند به دلداری عزیز ترین بنده اش (و نوعی به ما شیعیان) یادآور حال گذشتگان می شود و متذکر می شود که ای بندگانم! غم مخورید که به زودی قیامتی خواهد رسید و تمامی پرده ها فرو خواهد ریخت و مشاهده خواهید کرد که کافران و مشرکان و منافقان زار می زنند که یک بار دیگر ما را به دنیا برگردان تا ما دوباره ... اما این دوباره ها با برخاستن هر صبح دارد تکرار می شود و اگر بخواهند ایمان بیاورند خواهند آورد و نیازی به تکرار قیامت و بازگشت به این دنیا نیست.
من می دانم که با این حرف ها ریشه ایمان در دل تو هر روز قوی تر و پر بار تر و شک آنها هر روز از آنها انسان های کور دل تر خواهد ساخت.
و خداست که اگر بخواهد هدایتشان می کند که او بر همه چیز تواناست
 my webblog: کانون جوانان قرآن بخوان نماز مادر من زن در دين 

 http://www.persianforum.net/printer_friendly_posts.asp?FID=1&TID=8044

/ 0 نظر / 80 بازدید