منو تو و خاطرات کودکی مان

من و تو

خاطراتی که از کودکی در ذهن من مانده همان هایی است که به وجودش آورده ایم و تو در لحظاتی اندک که از هم جدا ماندیم همه را به راحتی به باد دادی ولی من نمی توانم اون همه لذت تشنگی عشق تو را فراموش کنم. الان که فکر می کنم می بینم ما فقط هم رو دوست داشتیم و به زور می خواستیم همدیگر رو عاشق هم بدونیم .

شایدهر کسی توی ذهنش اون خاطرات عشق کودکی رو بتونه تو ذهنش به خاطر بیاره حالا یا براش لذت بخشه یا دردناک به نظر شما این لذت یا تلخی به چی ربط داره . لطفا بگید اصلا ممکنه تلخ باشه و همیشه خاطرات خوش هر انسانه یه برعکسه یا بستگی به چیز خاصی داره؟

/ 3 نظر / 52 بازدید
مهناز

به نظرم خيلي بستگي به نگاه آدمها به قضايا داره! به باد دادن خاطرات از جانب يكي (منظورت همينه؟) به نظر من غير ممكنه. خاطرات آدمها مسائل شخصي آدمهاست كه به اين راحتي توسط آدمهاي ديگه از بين نمي رن. خيلي چيزها بوده كه شايد ديگه نباشه، ولي ميشه، هميشه ميشه به چيزهاي شيريني كه بوده فكر كرد و حتي به عامل به وجود آورنده اش فكر هم نكرد، حتي اگه جلوي چشم آدم باشه!!!! هر روز كه مي گذره به گذشته كه نگاه مي كنم، جز خاطرات شيرين چيزي نمي مونه، در حالي كه كاملا مطمئنم كه همون خاطرات شيرين به همون شيريني كه الان بهشون فكر مي كنم نبوده اند،‌ولي نمي دونم چه حكمتيه، خاصيت گذشت زمانه، يا چه چيز ديگه اي كه نمي تونم بديها و سختيها رو به ياد بيارم!

فریبرز

مطمعنا بستگی به خود ادم داره که از خاطراتش چه جوری ياد کنه ولی در هر حال ادمو به فکر ميندازه