ما فاتحان شهر های رفته بر بادیم !
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۳۱ شهریور ،۱۳۸٢ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

1- به این فکر می کنم که محمد کار جالبی رو شروع کرده و تنها کاری که از دستم بر می آید تشکر است.
2- سئوال مورد نظر رو قبول ندارم و معتقدم اول باید روی موضوع کلی تری بحث کرد و اصولا سئوال درستی نیست!
3- من اعتقادی به مقایسه این دو مقوله یعنی متالیکا و سنتی ندارم چون از نظر من معیاری برای مقایسه ندارند چون از جنسهای متفاوتی هستند.
4- جدا اگر از حرفهای من اینطور برداشت می کنید که من این دو مقوله را مقایسه می کنم کاملا اشتباه می کنید.
5- من در مورد موضوع کلی تری به نام موسیقی ایرانی بحث می کنم و نه تنها موسیقی سنتی، چون معتقدم که موسیقی سنتی همه موسیقی این سرزمین نیست. من در عین تاکید بر موسیقی سنتی که فضایی کاملا مشخص دارد بر موسیقی پاپ ایرانی هم تاکید دارم. من مخالفتی با گوش کردن موسیقی لس آنجلسی هم ندارم، چون با موسیقی سنتی که نمی شود پارتی گرفت. در عین حال خیلی از موقعها در وضعیت روحی مناسبی نیستم که بخواهم موسیقی با فضای مثلا سنتی گوش بدهم پس به موسیقی لس آنجلسی پناه می برم. به فرهاد و فریدون فروغی و ویگن و هایده و گوگوش و سیمین غانم و فرامرز اصلانی و داریوش و ابی و... اعتقاد دارم و گوش دادن به آنها را حرام نمی دانم!
6- به موسیقی استانبولی علی رقم اعتقادم به چیپ (cheap) بودنشان گوش می دهم و حال هم می کنم چون همیشه در موقعیتی گوششان کرده ام که .... دلیلی بر تکرارشان داشته ام!
7- موسیقی آذری (منظورم موسیقی استانبولی نیست بلکه موسیقی اصیل خطه آذربایجان که منبعش "باکو"(شهری در آذربایجان شوروی) است) را عاشقانه دوست دارم ! بگذارید به حساب حس ناسیونالیستی و علاقه به زبان آذربایجانی و ...!!!!!!!!!
8- شیفته موسیقی ترکمن صحرا و نوای دوتار آن منطقه و همین طور تربت جام (استاد محمد حسین یگانه ) و در ادامه سیستان و بلوچستان و مازندران (مینو جوان و شوشا) هستم.
9- به غیر از موارد بالا که اسم بردم باز هم هستند که دیگه یادم نمی آید و گفتنش لطفی هم نداره!
10- مطالبی که محمد در مورد متالیکا نوشته بود برایم جالب بود، و از خواندنشان لذت بردم، وقتی موسیقی خارجی (منظورم رو از خارجی خودتان درک کنید، نمی دانم چه لفظی رو به جایش به کار ببرم) گوش می کنم برام فهمیدن سبک کار خیلی مهمه، همیشه از خودم پرسیدم سبک Paul Simon چیه و همینطور Eagles ولی نداشتن منبع مناسب برای سئوالاتم همیشه عذاب آور است و ....
11- خلاصه این همه آسمون ریسمون کردم که بگم نه موسیقی سنتی به تنهایی عالیه و نه متالیکا، علاقه به گوش کردن اینها بستگی به حال و هوای اشخاص دارد و می توان در شرایط متفاوت همه اینها را شناخت و از همگی شان لذت برد.
12- بحث صابر در مورد شیطان پرستان و خداپرستان و عقایدش در مورددفاع از شیطان را خواندم ولی به دلیل تفاوت دیدگاهی که در این زمینه دارم نمی توانم به نظر خواهیش پاسخ بدهم چون اعتقادی به مقدسات ندارم که بحثی بر رویش داشته باشم!!!!
13- تمام شد از دستم خلاص شدید!!!


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید