پسورد پسوورد اکس پی اکسپی
ساعت ۱۱:٥٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٢ بهمن ،۱۳۸۳ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

http://www.devhood.com/tools/tool_details.aspx?tool_id=540

http://weblog.iranetsol.com/archives/001897.html

بازیابی کلمه عبور از دست رفته

شاید برایتان پیش آمده باشد که ویندوزی را نصب کرده و کلمه عبور Administrator آنرا فراموش کرده اید یا اصولا Linux یا ویندوزی دارید که کلمه عبور آنرا ندارید . البته و صد البته که برای ویندوز این بحث فقط از نسخه 2000 به بعد معنی پیدا می کند ( و البته NT ) چرا نسخه های قبل از آن به آن صورت Security ندارند که کسی بخواهد کلمه عبور Administrator را داشته باشد .
در مورد ویندوز شما باید دسترسی فیزیکی به دستگاه داشته باشید و توسط این سی دی یا این دیسکت ، دستگاه خود را Boot کنید و خواهید دید که یه Linux خیلی ساده بالا میاد و درایو مربوط به ویندوز شما را Mount می کند و خیلی ساده کلمه عبور جدید Administrator را از شما سئوال می کند و به راحتی آنرا تغییر می دهد . حتی می توانید کلمه عبور کاربران دیگر را هم تغییر دهید . کارشان خیلی خوب و سریع است و به ویندوزتان آسیبی نمی زنند صرفا کلمه های عبور را عوض می کنند . راهنمای خاصی هم لازم ندارند ، Boot که کردید خودش ازتان سئوال می کند و راهنمایی می کند .
البته در حقیقت خود ویندوز راهی که برای حل این مشکل گذاشته ، Recovery توسط خود CD اش می باشد که در حقیقت نصب مجدد ویندوز روی خودش ! این کار کمی احمقانه است !! برای اینکه کلی وقت می برد و عقلایی نیست . ( البته از ویندوز بیشتر از اینم انتظار نمی ره :) )
اما در مورد Linux کار خیلی ساده است . دقیقا همین کاری که برای ویندوز این دیسکت یا سی دی انجام می دهند شما می توانید توسط یک Linux دیگر ( حالا هر چه می خواهد باشد ) سیستمتان را Boot کنید و یا Hard خود را روی یک Linux دیگر بگذارید و در آن Partition مربوط به / خود را Mount کنید و در شاخه etc فایل passwd را تغییر دهید و ستاره نوشته شده در جلوی اسم root را پاک کنید . کار تمام است . password مربوط به کاربر root شما خالی می شود و دیگر password نمی خواهد . این کار را با این Linux فسقلی هم می توانید انجام دهید .

http://weblog.iranetsol.com/archives/001897.html

Win2k Password Recovery Disk
Stats
  Rating: 4.8 out of 5 by 5 users
  Submitted: 04/15/02
Evan L (frankeyss@yahoo.com)

Download This Tool: Disclaimer
 
This is a great tool someone sent me, that allows you to reset the password on a Win2k machine. If you somehow loose the administrator password to the machine, you can boot with this disk and reset it.
I have not tried it with WinXP, but I am guessing it will work

كلمات كليدي: کلمه عبور . ويتدوز لينوكس يونيكس ديسكت بازيابي ريكاوري پسورد password , windows xp , windows 2003 , windows 2000 , w2k , linux , unix , recovery reset passwords diskette

windows password" "create diskette" linux--- "windows password" iso linux --- How can I gain access to a Windows NT/2000/XP/2003 computer if I forgot the administrator's password? How can I reset the administrator's password if I forgot it? ----

http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd/

 

http://www.petri.co.il/forgot_administrator_password.htm


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید