خدايا برآورده کن حاجتم را قبل از شکری که بجای می آورم از روی نيت قربت به خدا
ساعت ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸٥ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

خدا نام خدا به نام خدا قبل از سلام سلام

سلام بر آنانکه راه حق را هر روز در نزد خود پاک تر از دیروز می دارند و هر روز مسلمانیشان تازه تر می شود.

سلام بر ملتی که راه رسول خدا را ادامه دادن افتخارش است.

و سلام بر همه کسانی که بخاطر خدمت به خلق خدا خواب به چشم هایشان نمی آید.

راه خمینی یعنی راه حق. و ادامه دادن آن یعنی ادامه دادن مسلمانی مان.

این هدف ماست چه از دنیا نداری چه از علم اندوزی چه از سیاسی بودن.

تشکر و قدر دانی من به خدا و از خدا به هر آنکه خدمت می کند و اوست که بهتر از همه ما از احوال ما آگاهست و بهترین و با ارزش ترین پاداش ها همانا تشویق و تمجید مردم نیست بلکه رضایت اوست.

خدا نگهدارتان

سید صابر طباطبایی یزدی

28 مرداد 1385

تهران


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
سوژه تفکر
ساعت ۱٠:٤٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸٥ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

سوال. اما نه واسه جواب دادن بلکه واسه فکر کردن.(یادش بخیر انقدر تفکر واسم لذت داره که از اولین تجربه هام واسه حفاری سقف آسمون هفتم معرفت دنبال سوژه های تفکر بودم و هر جرقه ای من رو تا چشیدن حلاوت و شیرینی عسل معرفت و تفکر می برد)

سوال اول: (سوژه تفکر اول) اگه یوسف وقتی زلیخا ازش طلب نزدیکی کرده، و پدرش رو دیده، دلیل میشه که ما ها زنا کنیم.؟ یا دلیل میشه که ماها واسه گناهای ریز و درشت خودمون توجیه داشته باشیم که اگر کردیم در گمراهی و خواب بودیم؟ یا کسی از عالم و جنس امداد های غیبی به سراغمون نیومده؟ ...

دوم اینکه اگه نظام طاغوتی باشه، که اون وضع وابستگی و برده کشی که داره سر عرب ها و نادون ها شکم پرست هایی میاد که واسه خودشون برج العرب می سازن و دلشون خوش شده به اینکه مسلمان و جهان سومی واقعا نمی فهمد. نخیر اگر اگر این سلاله شیعه روی زمین نبود شما آرزوتون میشد که دانشمندان جهانی ژنتیک و اتمی داشته باشید. شما به همون اندازه ای که نباید قبول کنید که زیر بار غرب و لختی و سکولاریسم برید، به همون اندازه هم باید مخلص و شاکر مردمی باشید که دستار و پرچم شهادتشون بر روی سر هاشون بسته شده و جامه مرگ رو 1400 سال هستش که پیچیدن و روی سر هاشون بستن و دارن شب ها  و روز ها به جهاد اکبر می پردازن و عمرشان و قلم هاشون و فکرشون رو فدای هدایت و سر افرازی و استقلال شما مردم ایران زمین کردند و هدفشان فراتر از اینها استقلال هر بنده و نفری از بندگان خدا و افراد ستمدیده و مستضعفین روی کره زمین هست. اگر به جنگ و مبارزه با نژاد پرستی هم باشه داعیه و دلایل محکمی از تاریخ و سرگذشت اونها هست که نشون میده از قدیم الایم اونها آزده بودند و برای انتخاب و قدم بر داشتن توی بهترین مسیر و تئوری برای احقاق آزداگی همه مردم جهان کمر همت بسته اند.

باید عالم دیندار بیاد اداره کنه. حالا هم که اومده و از شما مردم استفاده کرده، هر گوشه که مردی با ظاهر و ریش و محاسن قدرت و میز و منصب مدیریت رو به دست آورده به دام شیطون افتاده و گناهش گردن دستار سفید بسته به سر هاست؟ مقصر اون ها هستند یا ما خود مردم؟

اگر فلان مرد که به فلان مقام میرسه و انقدر میلیون از پول بیت المال به هزار دوز و کلک می زده و از این مملکت میره مقصر اونهایی هستند که جلوگیری از ده ها برابر ضرر دادن شما مردم کردن؟ به هر حال چقدر چفت و بست و محکم کاری و قانون؟ چقدر ممیزی و سر زدن. بالاخره کسی که می خواد گول شیطان رو بخوره و واسه خودش آتش جهنم رو به یغما و فدیه ببره. کسی که نه به فکر دنیاشه نه آخرتش و از پول همشهری ها و مردم مملکت خودش می زده و می کنه یا به بهانه و دشمنی با به اصطلاح آخود. اینجا طلبه ای که سالها درس می خونه و راه مبارزه با نفس که جهاد اکبر ازش یاد کردن رو می آموزه و حقا که با عشق میاموزه و برهان و دفاع از این حرف و تنها دلیل من اینه که سال ها با بی چیزی و نداری میشینه و به عشق خدا و قرآن و اهل بیت درس می خونه و برای تبلیغ دین کمر همت میبنده و به هر کوی بووووووو برزنی سر میزنه و واسه دلسوزی شما مردم که هیچ کی به اندازه این جماعت دلش برای دنیا و آخرت و عاقبت و سعادت شما نمی سوزه کتاب ها مینویسه و وعظ ها میگه و هر گوهری که پیدا می کنه و هر راه عملی و دلیل و تجربه تئوری و فلسفی رو که واسه  خودش ارزش گوهر رو داره مجانی و از روی اخلاص در اختیار تو قرار میده. آیا مستوجب و شایسته این همه دشمنی و بد و بیراه و تهمت های شما هم هستو از همه بدتر دل های شماست که به کینه توزی ها و دشمنی ها و عداوت ها پر شده و در یک کلام گمراهید. یه چیز دیگه رو هم بگم . اگر مثل من دلشون واسه شما نمی سوخت مثل من باهاتون حرف میزدن. من دلم واسه جماعتی مثل شما نمی سوزه. اما اگر انقدر تحمل شنیدن حرف های من رو داشتید که تا اینجا لحن بد من رو شنیدید و خوندید بدونید که اونها همیشه با شما خوب بودند و به بهترین راه و روش و مسلک باهاتون حرف زدند و چون نیتشون خدایی بوده ، از رفتار های زشت شما هیچ عناد و دلتنگی به دل نگرفتن و چون معرفت هاشون و صبرشون و نیت هاشون از من بیشتر و خالص تره همیشه با شما به نرمی برخورد کردن.(به این نکته خیلی توجه کنید تا شاید در کنار بدی من خوبی اونها رو متوجه بشید)

 اینه (پیام لم یشکر الخالق لم یشکر المخلوق) ایرونی و نژادی که ادعا و داعیه قدیمی انصاف و مردونگی رو ایرونی و نسل آریایی شال هاست داره بهشون میباله و به یدک میکشه؟

 وقتی دیندار میاد اداره کنه، و شعار ما می توانیم میده، شما مردم صبر ندارید، وقتی شخصیتی مثل امام رو زیر سوال میبرید و بجای اینکه خودتون رو درست کنید، فقط ضعف های مردم رو میبینید و اصلا هم معلوم نیست واسه چی سنگ جماعتی رو به سینه می زنید که والله نشون دادن که صلاح شما رو نمی خوان. جماعتی هستن که اذعان دارید که ÷شت تریبون های غربی، و سیستم های تبلیغاتی نشستند و از طرف قماش غرب تحریک میشن. شما مردم نادان هستید که فکر می کنید اسلام رو آمریکا و انگلیس توی ایران، حمایت می کنن؟ چقدر انسان می توانه خود خواه و نفس منشانه نگاه کنه. چقدر می توانه بخاطر خوردن نان شبهه دار به بیراهه بیافته؟ چقدر خانواده هستند که از زندگی های تجملاتی و حرص زدن برای تجملات و مال دنیا، انسانیت خودشون رو فراموش کردن. چقدر دلبستگی های شما به ...

چقدر کوته بینانه به زندگی نگاه می کنید که از بی سوادتون تا دکترا دار و استاد دانشگاهتون نمی خواد دست از کار های گذشته اشون بر دارند و اعتراف کنن که اشتباه می کردند.

می دونید نظر امام حسین درباره کسایی که  توی صحرای کربلا به جنگش اومده بودند، و قصد جان خود امام و خانواده اون رو داشتند، چیه؟  همون نادون هایی که به جنگ با پسر پیامبر اومده بودند؟ امام می فرمایند : به خدا قسم این ها جهل و ظلمات و ضلالت ِ همان نان های حرام است. همه هم می دونیم که نون حرام از ندادن خمس و زکات مالی که به دست آوردن، از مال هایی که روی هم تلنبار میشن و هیچ قسمیش به یتیم و در راه مانده و ... نمی رسد. همانا این مال ها اگر در سفره های شما بماند قسمی از حق دیگری است که از گلوی شما پایین میره، باعث میشه که شما رفته رفته از دین تون، فطرت تون و ذات تون فاصله بگیرد.

بذارید مشکلتون رو ریشه ای پی بگیریم. هیچ کدوم این هایی که گفتم مرجع تقلید ندارند. هیچ کدوم نماز نمی خوانند و اگه می خونن، بچه هاشون نماز نمی خونن. هیچ کدوم اونها هنوز وصل نیستند. از دین قسمتی اش رو پذیرفتند و قسمتی اش رو هم بخاطر نفرت و کینه ای که نسبت به حافظان قرآن و حدیث دارند، میان و به جاش دستورات دین رو زیر سوال میذارند. حرف ها و نصایحشون رو گوش نمی دهند. رفتار و سیره ساده زیستی هم از یادشون رفته، اگه داشته بانشن به همه جور تجملات و تن پرستی مشغولند و اگه نداشته باشن حرص و تلاش واسه ساختن دنیاشون همه فکر و ذکر اونها رو از یاد خدا گرفته. به خیال پوچ خودشون فکر می کنن که نباید دنیا رو ول کنن، اما در حالی که ول کردن به دنیا به شکم پرستی و چسبیدن به مال دنیا نیست. به علم اندوزیه. به مطالعه طلایی ترین کتاب ها قبل از نقره ای ها و کتاب هایی که کمتر دارای ارزش هستند، میباشه. یه سری از اونها هستند که با اینکه کمی بیشتر از عامه می فهمند، اما فرهنگ اینجوری واسشون جا افتاده که چشم و دل و فکر و ضمیری که خدا به اونها داده تا سیرابش کنن رو می بندند به داستان ها و رمان هایی که درجات بعدی قبل از قرآن و معرفت های دیگر رو داره. یه سری از اونها که بیشتر می فهمند یه بار معنی فارسی قرآن رو خوندند و هر جا میشینن از این قضیه به عنوان صفتی برای تکبر خودشون استفاده می کنن. هم من هم شما و هم همه انسان های عالم از آدم تا آخرین نفری که روی زمین زندگی خواهد کرد در حال آزمایش هستیم و اشتباه هم می کنیم. ما باید به باید ها و نباید هایی که داشته باشیم و انتخاب صحیح اونها کمر همت ببندیم. کدام ایدئولوژی ؟ کدام تفکر؟ کدام باید ها و نباید از بین این همه تفکر راه نور و حق و انسان سازی است. شما ها هر کدومتون برای خودتون یه ایدئولوژی درآوردید و دلتون رو به عقل ناقصتون سپردید. به خدا قسم پا بذارید ببینید وقتی وارد ایدئولوژی اسلام حقیقی که همین آخوند ها صبح تا شب و قرن ها برای حفظش و نشرش جون می کنن، انقدر عمق داره که اونوقت می فهمید عمر گرانبهاتون رو پای چیز های مسخره واسه تست و امتحان گذاشتید. بسه. بسه تست و آزمایش ایدئولوژی های مذخرف. بسه تن پروری و اهمیت دادن به نفس. بسه ارزش گذاشتن و اولویت دادن به شیطان.

اینور خط پر از معنویته. اینور خط وقت و عمر کم میاریم. اینور خط تمرین می خواد. برای جبران اون همه خواب آلودگی باید تاوان پس بدید تا برسید به صفر. ادعای الکی ای نیست. استاد ما امام خمینی هست. در هر  کلام و در هر صحبتش بوی عرفان و معنویت و خضوع و خشوع وجود داره. منم میگم، نه بخاطر پیروی، نه بخاطر اقتدا، این رو حس می کنم. ذهن ما و فکر ما آلوده به دنیاست و هیچ راهی هم نداریم بجر طی طریق و سیر. یعنی باید مسیر رو بپیماییم، ما نباید بترسیم. ما نباید بخاطر اینکه وجودمون در برابر وسوسه ها احتمال کم آوردن و تسلیم شدن رو داره، از کار باز بمونیم و سرد بشیم. ما نباید از میدان جنگ و نبرد فرار کنیم. ما نباید بخاطر راحت طلبی نفسمون و آسوده زندگی کردن و زیر بار سختی نرفتن و فرار از یه لم دادن و ولگردی و تلف کردن عمرمون، ...

خدایا کمکمون کن. هر وقت می گم خدایا کمکمون کن، یاد خانم سهیلا آرین می افتم و ذهنم به عالم ملکوتی میره که از خدا و حضورش در قلب هامون بیشتر استفاده کنیم. بیشتر به فکر عمل بیافتیم و از مدرم نادان و جاهل و بی ادبان بیاموزیم. باور کنید که من بیشتر چیز هایی که یاد گرفتم و خودم حتی مبتلا به اون کار ها و افکار زشت بودم بخاطر دیدن اون کار یا فکر نزد بی ادبان به این فکر افتادم که اصلا کار یا فکرم غلط هستند یا نه/ تا بعد از اینکه خودم رو قضاوت کردم فهمیدم که باید اون چیز ها رو از خودم دور کنم چون این فکر فاسد و پوسیده هستش. و با کمک رب العالمین که تربیت کننده همه عالمیان هست تونستم یواش یواش پلیدی ها و رخوت ها و سستی ها و گمراهی ها و نادنی ها و عوامل و جهول دیگه ای که هنوز هم به مقدار زیاد هست و باید از بین بره، از وجود اونها آگاه بشم و کمر به فتح پله ها و قله های فراوانی که جلوی روم قرار داره برم.

خدایا همون طور که به من کمک کردی تا یواش یوشا تعصب های زشت رو کنار بذارم و یواش یواش انقدر پای صحبت و حرف های گمراه و مخالف بشینم تا سعه صدر لازم رو پیدا کنم و انقدر صبوری و تحملم زیاد بشه تا بتونم از توی اونها سوژه تفکری برای خودم پیدا کنم و انقدر فکر کنم وفکر کنم تا راه رو خودم پیدا کنم و وقتی خداوند عالمیان راه رو بهم نشون داد به محض اینکه بخوام فکر کنم که افکار و اندیشه های و نتایج من غلط و سست و بی بنیان هستن دلایل و براهین خودم رو تو کتاب هایی مثل قرآن و حدیث و بزرگان ببینم و یا از عمری که پای وعظ عرفا و بزرگان و عالمان گذاشتم به حقیقت و نتیجه ای که تفکر و جستجو داره برسم. و به چیز هایی برسم که اگر خودم بتونم اونها رو اساس و شالوده زندگیم قرار بدم، موفق خواهم بود. اگر در این راه کمر همت ببندم و توکل به خدا کنم و توسل.

قدر نعمت رو ندونیم طاغوت و رژیم سابق رو دوباره بر ما مسلط می شوند و اونوقت مملکت و دین انسانیت به یغمای کافران می رود واونوقت  اونها نه امانت داران جان ما هستند و نه ناموس ما و نه دین و عاقبت امور ما.

والسلام.

سیّد صابر طباطبئی یزدی

10 10 2006

17 7 1385

15 رمضان 1427

 


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
راه انجاست ؛تفکر؛
ساعت ٩:٠٩ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٥ مهر ،۱۳۸٥ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

مقاله ای به نام ؛راه اینجاست (تفکر) ؛ که متن کامل آن در وبلاگ دیگری از خودم به نام عرفان و لینک ابوذر می توانید متن کامل آن را بخوانید که خلاصه آن اینجاست

از اون اول مقاله هدفم این بود که این ها رو بگم

1-     علم و دانش ارزشمند است و من نمی خواهم آنها را زیر سوال ببرم

2-     برای تعیین ایده آل مان ما در اسلام و تشیع هیچ چیزی کم نداریم.

3-     همه ما به نوبه خودمون و در جایگاهی که میشه مشابه پله دونستشون می دونیم باید چیکار کنیم تا بلیط صعود رو بهمون بدهند اما یا

a.      صبر نداریم

b.     استقامت و پشتکار برای تلاش و کوشش برای رسیدن به هدف و

c.      ایمانمون کمه و دو پیش نیاز قبلی رو در خودمون می کشیم و از دست میدیم و به قول بعضی نویسنده ها دلسرد میشیم.

4-     بلیط صعود برای ترک منزل قبلی که ما در اون بودیم و درک منزل جدیدی که می خواهیم به اون پا بذاریم لازم است.

5-     یه مملکت وقتی به ایده آل خودش میرسه که

a.      تئوریسین های خوبی داشته باشه

b.     برای تئوری هاش مبنا و فونداسیون قوی داشته باشه

c.      همه اهالی اون جامعه هدف رو باور داشته باشن و عمل کنند.

6-     راه مستقیم یه راهه. اون هم راهیه که از عالم کثرت پات رو بذاری در عالم وحدت و به لقاءالله و فنا الی الله بپیوندی و بقیه راه ها به بهشت منعم و یا جهنم زجر و عذاب ختم میشه و به بالاترین جایگاه ممکن نمی رسیم و در نتیجه پشیمانیم که چرا می تونستیم به تکامل برسیم و خودمون "ظلمت نفسی" به نفس خودمون ظلم کردیم؟

7-     همه ما مسلمونا و شیعه ها رنگ آتش را نخواهیم دید. مگر اینکه شیطون با کمک همین جمله و وسوسه و انکار و تشویش خاطر ما، مار و گول بزنه و شرط 3 قسمت c بخاطر ایمان ضعیفمون صبر و استقامت و پشتکارمون رو و گوهری که تو دستمونه رو واسمون به دلیل نادانی و جهالتمون از ندونستن قیمت و بهایی که اون گوهر(شیعه) داره ازمون شیطون بقاپه و ما رو گمراه کنه

8-     با به تنها چیزی که نیاز داریم اول عمل کردن به چیز هایی که می دونیم و نسبتا که این شرط بر طرف شد برای اینکه گول ظلمت و نادونی مون رو نخوریم علم اندوزی تا  این کلام گهر بار  پیامبر که " زگهواره تا گور علم و دانش بجوی"

a.      علم و دانش حقیقی که ما رو بسوی نور دعوت می کنه

b.     علم و دانشی که به ما اول یاد بده چطور زندگی کنیم

c.      چجوری آدم بشیم.

d.     چجوری از رب واحد بخواهیم که ما رو هدایت کنه و مسیر نور رو به دل و چشم ما بتابونه تا ما راه رو در این تاریکی پیدا کنیم.

e.      علم شیعه، دعا های شیعه، سوگواری های شیعه، محرم و رمضان و شهادت و ولادت و اعیاد و ایام الله هاست که ... طرز ازدواج و به خاک سپاریمان. همه و همه نور است و وقتی ارزش اون ها و قدر منزلت اونها رو درک می کنیم که اونها رو نداشته باشیم و یا ظلمت رو از دل های زنگار زدمون پاک کنیم.

والسلام

و صل الله علی محمد و آله الطیبین الطاهرین

سید صابر طباطبایی یزدی


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
سید جواد طباطبائی یزدی
ساعت ۱۱:٤٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٤ مهر ،۱۳۸٥ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

سید جواد طباطبائی یزدی

سید صابر طباطبائی یزدی

سید جلیل طباطبائی یزدی

سید امین طباطبائی یزدی

سید یاسر طباطبائی یزدی

سید یحیی طباطبائی یزدی


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
خاطره ام از نمایشگاه قرآن
ساعت ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٤ مهر ،۱۳۸٥ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

توی نمایشگاه خیلی چیز ها دیدم تقریبا هر شب اونجا هستم. انقدر گسترده است که صد ها برابر بنویسند و بگویند نمی تونن/نمی تونیم حق مطلب قرآن رو ٬ بیان کنیم. وقتی به نمایشگاه رفتم امیدی نداشتم که تلاشی شده باشه. از روی غریزه و عادت های بد خودم گفتم باز گذاشتن حول حولکی دقیقه نود یه کاری کردن و سمبل کردن.

اما ۱۳۰۰ تا کتاب فقهی در یک سی .دی

نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و مفاتیح الجنان و قرآن و ترجمه هایشان در یک سی . دی

خدایا به ما وقت و توفیق علم آموزی از ایشان را عطا کن.

من از صحیفه و مفاتیح چه می دانم؟ اینکه به قول عرفا و عالمان دینی ما، دعا بالاترین و نورانی ترین و هدفمند ترین راه از راه های تکامل بشری است. دعا زلال ترین و نورانی ترین فعل بشری است. دعا خالص ترین و عاطفه گونه ترین و افق بینی و معرفتی ترین رفتار بشری است. دعا خداگونه و خداشناسانه ترین رفتار بشری است. دعا پله ای است که در تمام مراحل و منازل سلوک و سیر الی الله کمک و یار و مدد کار و لازم و وسیله و ابزار و علم یک انسان سالک است.

از نهج البلاغه ... (بعدا میگم)

هزاران کتاب و جلد کتاب های سورس و مرجع

کتاب های جهان اسلام از عرفان و مذهب و حدیث و شریعت و اصول و فقه و معارف و ... رجال

کتاب های خفن عربی و درس های طلبه های حوزه علمیه که درس هایی هستند که سرچشمه اونها همان تنها علم موجود در روی کره زمین هستند که از علم ائمه و اسلام سرچشمه گرفتند و به قول ابوذر یکی از دوستانم و همکاران سابقم... تنها ره سعادت ... در دست این علمی است که علی در رفتار و کردار و عدالتش٬ و ائمه دیگر هم همینگونه تا امام زمان عزیزمان و همه شاگردان این مکتب...

نتیجه آنها تفاسیر مختلف از المیزان و نور و نمونه و ....

نتیجه اینها برنامه هایی است ماند تفاسیری که توسط استاد الاساتید حجت الاسلام جوادی آملی بعد از افطار همه را به سوی نور و علم محضی که من دقیق تر از این علم سراغ ندارم...

 


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
نمايشگاه قرآن طليعه ای ديگر ...
ساعت ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٤ مهر ،۱۳۸٥ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

می خوام از تلاش های ارزنده ای که در نمایشگاه قرآن در ماه مبارک رمضان شده یادس کنم و تشکر خودم رو به عنوان یه مسلمون و یه جوون و یه متفکر و نویسنده و محقق و جوینده راه حق ابراز کنم و بگم در دریای این همه کتاب و انوار و نعم الهی ما باید یک زیر بنای قوی داشته باشیم تا راه رو بشناسیم و خوب بتوانیم از این امکانات استفاده کنیم تا خوب و بهتر از قبل رشد کنیم و خواسته های ولایت فقیه مان را که می گوییم بند متصل کننده تسبیح وجویمان و نگهدارنده همه دانه های تسبیح وجودمان است را پاس بداریم و قدرشناسی را اینگونه انجام دهیم که ایران ما جوانان ما و دانشمندان ما بالاترین سطوه ایمانی و علمی را در کنار هم کسب کنند و نام ایران را به نام بنیانگذارش در طلیعه نام کشور های مسلمان به احتزاز در بیاورند.

خداوند روح پر فتوح آن بنیانگذار را به درجات عالی نائل کند. که ایرانی داریم که اینگونه تجمع ها بر پا میشود.(به جای آن همه مجالس گناه و فحشایی که به دست شاه و شاهان گذشته که فاسقان و طاوتیان بودند ....)

آقا همیشه از سال های گذشته خدمت را توسط ما جوانان اینگونه برایمان تعریف کرده اند که بتوانیم همه عمرمان را مانند شهیدان و پاسداران و مانند خونی که فدای اسلام و ایران کردند٫ ما نیز با فدا کردن عمرمان در راه تحصیل علم بتوانیم مثل آنان به مقام شهادت نائل شویم. ان شاء الله

سید صابر طباطبایی یزدی  ۱۴ مهر ۱۳۸۵


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید