نوشتم پرينت گرفتم و تلق و شيرازه کردم و دادم بهش
ساعت ٢:۱۳ ‎ب.ظ روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

آره دقیقا درسته چون عشق مال خداس.صبر کنید و تا آخر با من باشید. چون الان حس می کنم برای اولین باره که انقدر برام مهمه حرفمو آدما بفهمند و این یک تصمیمیه که گرفتم تا خودم رو بسنجم. حرفی رو که به پدرم زدم و گفتم که میشه همه درد ها و سوز های دل رو جوری به زبان آورد که انتقال پیدا کنه و اگر بمونه و بمیره به نظرم کفر نعمته. نباید به این لحظات ناب با خشونت و سنگدلی برخورد کرد چرا که جز این بود هیچ هنری پدید نمی اومد. هیچ شعری سروده نمی شد و هیچ سازی به سوز نمی رسید.

"ک"  دیشب ازم پرسید که عشق یعنی چی؟ عاشق کیه؟ معشوق چطور باید باشه؟

بهش گفتم اگه بخوای بخاطر یه آدم که کمبودش رو تو دلت، توی غریزت احساس می کنی و می خوای وقتی اومد بهش عشق بورزی و بگی و حس کنی که من دیگه به ظاهرو باطن و حرفاش عادت کردم و روی عقلم و با توجه به احساساتم و ... از مرحله انتخاب گذشتم و بعد از یکی دو سال حس کنی که نبودش آزارم میده و بودنش لالت می کنه و بدون اون زندگی غیر ممکنه[1]. و یا سن و سالت به جایی می رسه که حس کنی جوونیت[2] تموم شده و اون آدمی که منتظرش بودی اینی نیست که کنارت وایساده، اونم نیست که اونطرفه و اون یکی هم نیست.پس با دیدن اولین فردی که نصف اون چیزایی که می خواستی رو هم نداره آخر سر مات میشی. و بخاطرینکه نمی خوای مات و شکست و توی این بازی شطرنج قبول کنی، حول میشی یا نمیشی و می گی "بله" خودت رو بد بخت کردی و بعد از اینه که وقتی یه سال اول بگذره و بفهمی که زندگی چیز دیگه ایه و تعریف جدیدی برات ظاهر میشه.اونوقت از کجا می دونی با اون چیزی که تو ذهن طرف مقابلت شکل گرفته یکی باشه؟ تو می خوای بری سمت دیگه اون می خواد بره سمت دیگه. و حرف زدن و جرو بحث ها هم نمی تونه یه نفر رو متقاعد کنه که کنار بیاد و یه دندگی ها رو کنار بذاره و کار به حرف و تصمیم ذهنیِ طلاق میکشه. تو به بچه ات میگی اینطوری کن اون مخالف تو توصیه می کنه. و ... چون آدمی وجود نداره که کاملِ کامل باشه، تو بالا خره یه روزی پی می بری که جوونی کردی و نکنه که بی خودی خودت رو اسیر طوفان های دروغ ذهنی خودت کردی و چشماتو با دست خودت کور کردی؟ و نخواستی اطرافت رو با زیرکی نگاه کنی.

بهش گفتم که هر جایی که کاستی و تنبلی کنی دنیا ریخت دیگه ای جبران می کنه چون نمی تونی ثابت در جا بزنی، یا بفهم! و خوب باش یا با رنج ها بفهم. هر کدوم که باهاش راحت تری به موقع میاد سراغت. اگه مسواک نزنی درد دندون رو باید بخری و یک عمر نداشتن دندون چنان پشیمونت می کنه که دیگه ساده نمی گیری و یاد می گیری.

 پس باید به قول قدیمی ها چشات کور بشن از عشق که هیچ عیبی رو که خلاف میل توئه توی رفتار طرف مقابلت نبینی. که وقتی بعدا فهمیدی واکنش های بد منجر به دعواها و راضی نبودن از زندگی و چیزهای دیگه همش باعث انقلاب های  درونیت و دامن زدن به اعصابت میشه و به بیرون سرایت می کنه و همش خودت و همراهت رو ناراحت می کنی. جر و بحث ها هیچ چیزی رو حل نمی کنه. چون ابتدا وقتی خراب بالا بره تا ثریا کج میره و چاره ای بجز ریختن دیوار نیست.

نمی دونم تا حالا چقدر دختری رو که باهاش تو چت روم و یا تو خیابون آشنا شده باشین رو زیر نظر گرفتین اما من خیلی سخت این قضیه رو آنالیز کردم. و تجربه ام در اون قسمتی که دارم ازش حرف می زنم این بوده که رابطه خیلی سخت تر از یه دوستی ایده آل برای دختر می گذره. چون یه جور دلهره و افکار منفی که دلخواهش نیس همش همراهشه و ایده آل طرز اولین بار آشنائی رو هر دو طرف توی ذهنشون دارند ولی خب ما پسر ها کمتر برامون مهمه ولی توی ذهن دختر همش حرف ها و حدیث هایی بالا پای میره و اون مثل اینه که اگه ازم بپرسن کجا با این آقا آشنا شدی من باید دروغ بگم؟ چرا؟ یا راسشو بگم و تمامی عقوبت جواب به دو سمت بیشتر نمی ره یا باید حرفای اینو اون رو بشنوی و تحمل کنی و تحمل کردنش تو رو به سمت یک جریان صامت که در آینده متزلزل میشه می انجامه و یا باید دروغ بگی و این سوال رو در درون خودت بی جواب بذاری که چرا من دروغ گفتم؟ و این علامت سوال تبدیل به یک علامت بزرگ جلوی چشات میشه که همش همراهته و باز هم صدمش رو میزنه.

تجارب نظیر این نشون داده بهم که هیچ عشق و علاقه ای توی دل آدم بی دلیل نیس و اینکه بخوای فکر کنی که دلیلش چیه بهت دقت خاص و نکته بینی جالبی میده که بهتر از هر جوره دیگه ای از زندگی کردنه که منجر به بی خیالی و تنبلی و سدّ افکاره.

عشق می ورزی به خدا و با مصاحبت با اون و آدم ها لذتی می بری که خدا رو برای لحظه ای فراموش نمی کنی و اینطوری میشه که همه خوشی ها و لذت ها و زیبایی ها رو از صبح که از خواب پا میشی تا شب کشف می کنی و اگر درد و غمی باشه چنان تحمّل می کنی که حس می کنی وجود ندارن و همون چیزایی رو که از عشق زمینی انتظار داری رو می فهمی هم تو این دنیا و هم عقبی حس می کنی و می فهمی یه چیز های خوبی در انتظار توئه. خودت رو برای پیکار های سخت برای رسیدن به چیز هایی که لایقشونی آماده می کنی با اینکه توقعت کم میشه اما درجهء دیدت به زندگی بیشتر میشه. با اینکه جز لطف خدا چیز دیگه ی برات جلوه نداره اما آدم ها برات میشن راه عبور[3] و هم راه عبرت.

با اینکه خوبی هاشون رو درک می کنی و بخاطرِ داشتنِ نعمتی چون اونها تحسینشون می کنی و خودت هم خوشحالی، کمبود ها و یا ایراد های مشترکت با اونها رو تو ذهنت شناسایی می کنی و اول توی خودت متعادلشون می کنی اگر نتونستی و راه حل پیدا نکردی، نگاه می کنی به اونها که چطور به تعادل می رسن و راهتو برای برطرف کردن اون مشکل پیدا می کنی. با عشق به تکامل رسیدن زندگیت هر لحظش سرشار از عشق میشه. با اینکه تنهایی هات و با خدا بودن رو با هیچ چیز عوض نمی کنی اما دونه دونه صلاح ها و خیر خواهی هاش نسبت به تو که به نظرت توی دین و حرفاش و کلامش توی قرآن برات معنی و مفهومِ خدایی پیدا می کنه و تو رو دانسته به سمت صلاح و مصلحتش میکشه و از جام شیرین عشق و علم سیراب می شی. مراحل رو می پذیری غرائزت رو می پذیری و داشتن دوست و همسر و کار و تلاش و سختی و رنج و تعاملات اجتماعی برات شیرین و پر معنی و پر از کنجکاوی برای کشف اسرار میشی.همه چی برات شیرین میشه و خیر و صلاحت میشه خیر و صلاحی که خدا برات می خواد.دیگه سراغ مسائل جزئی  مثل بحث های بی نتیجه راجع به قضا و قدر و قسمت و اجبار نمی پردازی. اونوقت خودش هدایتت می کنه به سمت جواب اعلی و درست. یواش یواش حس می کنی که اون افکار خنده دار بچه گونه که اون موقع هم خنده دار بودند و همه چیز رو به باد مسخره می گرفتن، لازم بودند که تو یک روزی این اختلاف رو شناسایی و تجزیه و تحلیل کنی و وسیله ای برای شناخت بیشتر خودت قرار بدی. حرفا هر روز همین طور برات معنی بیشتری پیدا می کنن.

به قول هومن ما هستیم : "مثلا  من صابرم با تمام تجربه هاش نه یکی کمتر و نه یکی بیشتر و فلانی هم  فلانیه با تمام تجاربو کمی ها و کاستی ها و خوبی ها و توانمندی ها."

به نظرم لحظات زندگی مثل آجر نیس. لحظه لحظه های زندگی مث آجر نیس که بخواهیم بریزونیمشون و دوباره اون آجر ها رو بچینیم ما از اونها چیزی به نام "خاطره" توی ذهنمون نقش میبنده و برامون عزیز میشن و مقدس و اگر تلخ بودن الان شیرینی خاص اونها رو میچشیم و ازشون با لبخند یاد می کنیم البته به شرطی که از درجه ای از تکامل که مد نظر منه رسیده باشیم. حتی اگر همه بگن و یا خودت به ذهنت برسه که ناپاکی توش موج می زده و بخوای خودتو ملامت کنی که "چرا تشخیص ندادی؟" و چرا یوهو از دستت در رفت و فلان کار رو کردی،باز هم از نظر تو پاک و زلال و شفاف به نظر می رسه.

این حرف ها چون مرجعش قرآنه بگم که کنار این حرف ها نوشته که : "شما بگویید و رسالت خود را انجام دهید چون به دل افراد بی ایمان و راه کج رفته نمی نشیند و چیزی از آن نمی خواهند و نمی توانند درک کنند."

البته این حرفی که من با این قاطعیت می زنم و می گم: "همه چیزش شیرینه" یا "همه چی راه حل داره" دلیل نمیشه که من بخوام وقتی توی اون شرایط قرار گرفتم از خودم نا امیدی نشون بدهم بلکه باید راهی داشته باشه و من می شناسم اون راه رو چون به قدرت عظیمی که پشتم وایساده متصلم و حسش می کنم و آرامش بهم میده و"نمی دونم " بلکه ایمان دارم که راه رو می تونم کشف کنم و اضطراب های ظاهری، زشتی های ظاهری، چیز هایی که تو ظاهرم دیگرون میبینن و من توی اونها به عنوان راه تکاملشون استنباط می کنم و خرده نمی گیرم.

اما اینطوری به خودم سخت می گیرم و همه چیم رو از صبح[4] می ذارم و می نویسم که بفهمونم که مفهومی که توی ذهنم داره تقلّا می کنه می خوام آرومش کنم ازش عکس بگیریم که شما عکس تار و در هم بر همی رو نبینی و حالیت بشه دارم چی می گم.

بر می گردم سر اصل ماجرا و اون اینه که نظریه من راجع به قبل ازینکه بخواهیم خودمون رو مث بچه ها گول بزنیم و اشکال های طرف مقابلمون رو نبینیم چیه ؟

به نظرم هیچ آدمی نمی تونه دقیقا اون چیزی رو که می خواد رو بگرده و پیدا کنه چون باید انقدر بگرده و سعی و خطا کنه که گوهر وجودیش  رو توی این مسیر سیاه کنه و از اون جلایی که برای عشق نیاز داره می اندازه.

پس اگر پاک باشی و به خدا توکل کنی ( کاش میشد تمام افکارم رو توی همین یه لغت راجع به خود لغت بهتون انتقال بدم.) پیداش می کنی، خیلی نیکو و اون جوری که می خوای و باید بخاطرش به هر دری بزنی که بابا من فقط این نیست که فهمیده باشم که گوهری که جلوم گذاشتن ارزشمنده بلکه مشتری هستم و می خواهمش. چرا می خواهین با بهونه های مسخره ازم بگیرینش و تو دلش رو خالی کنین که از اولین رفتارش بفمم یه چیزی شده. البته اگر اون حساسیت نشون می ده و تاثیر شما رو می پذیره دلیلش این نیس که شما موفق شدین که رو اون تاثیر بذارین بلکه اون می خواد بفهمه من چقدر براش حاضرم بدوم و تقلا و جنب و جوش کنم. اینجوری فک کنم راحت ترم. کسی اعتراضی داره؟

یه چیز دیگه وقتی شما بهای یک جنس رو می پردازی و تصاحبش می کنید دیگه اگه بگن یه ماه پیش خریدید و الان گِرون شده نسبت به اون موقعی که تصفیه حساب کردی تو کَتِت نمیره بری دوباره پول ما به التفاوتش رو بدی. من هنوز هیچ چی نیستم که بخوام تصاحبش کنم و باید هنوز کامل تر بشم تا لایقش بشم اینو حس مس کنم و من هر موقع حس کردم درست بوده و الان به حس خودم خیلی احترام میذارم و دوسش دارم و مقدس مس دونمش.

تو کتاب شازده کوچولو مگه آدم بزرگ ها رو بیشتر نشناختیم؟ اونها باعث میشن ماها دیدمون دقیق تر بشه و اگر نبودند ما خیلی چیز هارو نمی فهمیدیم پس اونها باید باشند و ما نباید به شکوه رو بیاریم. که باید با عدد و رقم بگی چقدر دوست داری باید پول داشته باشی و از پولت بگذری و هیچ کی نمی گه داره از عمرش می زنه چون برای خودشون عمرشون مهم نیس ده سال دیگشون با الان فقط سن و سالشونه که باز رقم و عدده و بزرگتره و احترام و عزت باهاش طلب می کنن و انتظار دارن بخاطر اون عدد بزرگ قبولشون کنی و بهت گوش نمیدن اگر هم گوش میدن دارن فک می کنن که جواب چی بهت بدن که نشونه سن و سالشونو به رخت بکشن. خدایا من نمی خوام بزرگ بشم می خوام هر کی ظاهر رو دید بگه این بچس تا انقدر من رو جدی نگیرن اصلا من نمی خوام اون دسته از آدم ها منو جدی بگیرن.

توی دلم پر از اشکه که اینطوری داره میریزه رو کاغذ و بر خلاف قدیم حتی یه حرف بد از دهنم در نمی آد که بخوام به خودم بگم درد دلت رو بگو و خالی شو که حرف زدن بهترین راه خالی شدن ذهنه بلکه الان حس می کنم که بیشتر از این نباید بهت صدمه های اونطوری بزنم زمان لازمس برای تعیین آینده هر علاقه که خدا نعمت و جلا و صفای عشق واقعی تری رو تو هر لحظه به دلمون بندازه که عاشق تر بشیم و اون رو بیشتر درک کنیم و دیگه ازت ایراد نمی گیرم چون نداری. که دلت بشکنه تو باید خودت بفهمی درونم چی می گذره. تو هم داری می دونم.

عشق که به خدا ورزیدی . اونو به همسرت نشون دادی حالا اون کامله در کنارته و تو و همسرت جز به اینکه مث اون بشید و دلتون جلا و ظرفیت عشق اونو پیدا بکنه هر روز با کمک هم به مشکلات زبون درازی می کنید و توی زندگی راهشون نمی دید و جایی برای اونها با دست خودتون  باز نمی کنید. و اگر هم نفوذ کردن فقط برای پاک کردنش دست به دست هم می دین و با داشتن این تعاون برای از بین بردنش به کمک هم دوباره و دوباره پی می برید. و این تعاون و همفکری رو به شما و عشقتون قداست میده و براتون عزیز تر میشه.  اگر کمبودی ببینید تحمل می کنید اگر نا مهربونی ببینید به حساب این می ذارید که ائن بالا کسی هست که بی عیب و ایراده و اینی که این پایین همراهمه مسیر تکامل منه برای رسیدن به اون کامل. پس با زهم ذوباره و دوباره یا میشه مقدس. توی غم توی شادی توی درد توی همه چی این رو میبینید.

مشکلات از اون زاویه ای که اومدن تا میزان همکاری تون رو بسنجند، همکاری که در کنار همفکری و پایداری در برابر مشکلات و صبر برای تحمل کردن اونها شما رو آب دیده تر می کنه. اگر دیگران از رفتار متقابل شما تذکری می دن و راه حل ارائه میدن شما بفهم که خودشون تونستن حل کنن. و اگر فقط ایراد گرفتن و راهی جلوی پات نذاشتن و بهت گفتن هیچ راهی نداری به افکار و ذهنیتت راجع بهشون شک کن و سعی کن اگر نتونستی به شکی که کردی جواب قانع کننده بدی موضوع برات مهم باشه ازشون بپرسی که چرا راه حل ارائه ندادن. چرا که اولا از دید اونها باید به مسئله نگاه کنی تا برات اشکالت جا بیافته و ثانیا اگر قراره اونها در انتقادی که کردن و مطمئنا هم برای منتقد و هم برای سوژه مفیده به هدف کامل برسین و هم تو و هم منتقد درس بگیرین.

منظور من همه اطرافیانت هستند که باید خوب و دقیق و بدون دخالت عواطفت  آنالیزشون کنی تا جایی که تو در مرحله قضاوت هستی و نه در روابط صمیمانت با اونها.

 

به قول بزرگان والسلام.[1]  و هر نشونی رو که توی عشق های دیگرون بوده و از لیلی و مجنون به زبان پیر گنجه ازش شنیدیم رو  به خودت تلقین الکی می کنی که منم همونم من همون مجنونم . ببین منو اینطوری نمیشه. و...

[2]  با همه حرف و حدیث هایی که از آدم های 30 ساله شنیدیم که سخت گیر میشن و انگار همش ظاهریه که به نظر میرسه سخت گیرن. بلکه بعضی اوقات به نظرم اکثرشون با همین سخت گیری هاشون شانسشون رو از دست میدن.

[3]  - با عبور کردن از تو ذهن و دید اونها و پردازش و فکر روی افکار ناقص و کامل اونها در زمینه های مختلف به چیزی گوش می دی که وقتی کاملش می کنی می فهمی صدا و سایه ی خداست که تو ذهنت شکل گرفته. (در حد فهم و درک اطرافیانت و خودت منظم شده)

[4] امروز 31 اردیبهشت 84 تا الان که فعلا ساعت 14 بعد از ظهره دارم برای شما می نویسم. مهرنوش جان. و هر کی دیگه که بعدا دوست داشته باشه گوش بده. گوش بده به یه یارویی که می خواد تجربه هاش رو بنویسه تا همه بدونن و اگر به دردشون می خوره بردارن و اگر نمی خوره بگن فلانی انقدر می فهمیده. حداقل ثبت میشم تو تاریخ به عنوان یه کاراکتر که بقیه راهشون رو اونجوری که می خوان برن و از من عبرت بگیرن.


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
ديوان حافظ شيرازی
ساعت ۱:۱٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
علي (ع) و فاطمه (س) الگوي جاودانه عشق و وفاداري
ساعت ٥:۱٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
تفسير الميزان
ساعت ٤:۳٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

http://www.ghadeer.org/qoran/almizan/almizan.html

ليست سوره های قرآن  ليست سوره قرآن متن قرآن ليستی از سوره های قران تفسير ترجمه متن نص قران قرآن

حضرت علي (ع) :

نيكوترين عادت تفكرست و حكمت زاده تفكر.

 

 

 

Do You Hear Him?

 آیا او را می شنوی؟

( Someone forwarded this to me,
and I thought you'd all enjoy this one... )

این مطلب را یکی از دوستان به من داده

گفتم شاید شما خوشتان بیاد

The man whispered, "God, speak to me,"
and a meadowlark sang.
But, the man did not hear.

مرد زمزمه كرد "خدايا با من حرف بزن"

و مرغ دريايي آواز خواند

اما مرد آن را نشنيد

 

So the man yelled, "God, speak to me,"
and the thunder rolled across the sky.
But, the man did not listen.

پس مرد فرياد زد خدايا با من حرف بزن

و رعدي در ميان آسمان غرش نمود

اما مرد به آن گوش نداد

 

The man looked around and said, "God let me see you."
And a star shined brightly.
But the man did not see.

مرد اطرافش را نگاه كرد و گفت خدايا اجازه بده ببينمت

و ستاره اي به روشني درخشيد

اما مرد آن را نديد

And, the man shouted, "God show me a miracle."
And, a life was born.
But, the man did not notice.

و مرد فرياد زد خدايا به من يك معجره نشان ده

و زندگي متولد شد

اما مرد هيچ ملاحظه اي نكرد

So, the man cried out in despair,
"Touch me God, and let me know you are there."
Whereupon, God reached down and touched the man.
But, the man brushed the butterfly away ... and walked on.

پس مرد در ياس و نا اميدي گريست و گفت

خدايا مرا لمس كن اجازه بده تا بدانم كه آنجا هستي

در نتيجه خدا پايين آمد و مرد را لمس كرد

اما مرد آن پروانه را كنار زد و به راه خود ادامه داد

I found this to be a great reminder that God is always around us
in the little and simple things that we take for granted ...
even in our electronic age... so I would like to add one more:

من دريافتم كه اين مطلب يك تذكر بزرگي است كه خدا هميشه اطراف ماست

كه در چيزهاي كوچك و ساده به ما تقديم مي شود

و حتي در دنيا الكترونيك ما من يك چيزه ديگر به اين مطلب اضافه مي كنم

 

The man cried, "God, I need your help!"
And an e-mail arrived reaching out
with good news and encouragement.
But, the man deleted it and continued crying ...

مرد گريست خدايا من به كمك تو نياز دارم

و ايميلي با اخبار خوب و دلگرمي  به دستش رسيد

اما مرد آن را پاك كرد و به گريه ادامه داد

 

Don't miss out on a blessing because it isn't packaged the way that you expect. My instructions were to send this to people that I wanted to be blessed, and I picked you!

Expect the unexpected... Have a happy day!

Akbar Nemati

  فرصت دعاي نعمتهاي خداوند را از دست ندهيد

اون بسته اي نيست كه شما انتظار داريد

دستور العمل من براي شما ارسال شد و سپاسگذاري از نعمتهاي الهي را از شما خواهانم

انتظار چيزه غير منتظره اي را داري روزي خوبي را برايت آرزو مي كنم

اينجا


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
قرآن ؟ قبوله؟ مرجع ما يک کتاب الهی است
ساعت ۳:٤٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

و لا يخاف عقباها

آيا به معنی اين است که عاقبت گناهان شما که همان سزای اعمال نيک و بد شماست حق شماست که خدا به شما باز می گرداند. و عذابی عظيم که خدا در قرآن به ؛؟؟؟؛ در سوره القارعه نام برده ... من فکر می کنم که عاقبتی که در مقابل اعمال بد انسان در انتظار اوست می تواند هم در دنيا باشد و هم در عقبی ويا زندگی پس از مرگ. جهنم آتش دوزخ و ... هر چيز ديگه که به سزاش برسونه و بهشت و باغ و هر جايی که انقد بهش خوش بگذره در جوار خدا که حال اعمال نيکش رو ببره

 جهنم يا بهشت يا هيچکدام ؟


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
لوح محفوظ، ام الكتاب ، كتاب مبين ، و ا مام مبين
ساعت ۳:٢٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
خدايا انگار درد عشقی مث اين پرنده روی دلم سنگينی می کنه .
ساعت ۱:٤٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

خدايا انگار درد عشقی مث اين پرنده روی دلم سنگينی می کنه . بهم بگو چيه؟ چون اگه نگی ... نمی فهمم ... بگو دارم می شنوم ... با دقت ... زبان همه انسانها برايم زبان توست. و افکار و قدرت همه آنها افکار و قدرت توست همه را آفريدی و سپس

( و نفس و ما سواها * فالهمها فجورها و تقواها

قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا وَ قَدْ خَاب مَن دَساهَا قد افلح من ذکيها و قد خاب من دسيها

کذبت ثمود بتقواها  كَذَّبَت ثَمُودُ بِطغْوَاهَا

إِذِ انبَعَث أَشقَاهَا اذنبعث اشقاها

فَقَالَ لهَُمْ رَسولُ اللَّهِ نَاقَةَ اللَّهِ وَ سقْيَهَا فقال لهم رسول الله ناقه الله و ثقياها)

 برای ديکته درست (به قرآن مراجعه کنيد)
 for correct dictation referring to Holly Quran

  

http://gallery.photo.net/photo/2315276-lg.jpg


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
خطاط هم هست
ساعت ۱٠:٠٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

دی شانه زد آن ماه خم گیسو را    بر چهره نهاد زلف عنبر بو را
پوشید بدین حیله رخ نیکو را تا هر که نه محرم نشناسد او را

 


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
حسین محی الدین الهی قمشه ای
ساعت ٩:٥٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

فرهنگ نور الهی است، از هرکجا بتابد آنجا مشرق است.

+ بيوگرافی + ...

 

مقاله زیر در ماهنامه کانون ایرانیان ویکتوریا، گلبانگ شماره 52 آپریل 2004 منتشر گردیده است: (حق استفاده با ذکز ماخذ آزاد مي باشد)

شهر ملبورن بار دیگر افتخار دارد که میزبان عارف، دانشمند و فیلسوف برجسته آقای دکتر الهی قمشه ای باشد. علیرغم فعالیتهای بسیار، .... متن کامل

http://www.iranian-vic.org.au/dc/ghomshei-ashena_fa.htm

حسین محی الدین الهی قمشه ای  فرزند چهارم استاد فقید مهدی الهی قمشه ای


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
ازغدی
ساعت ٩:٥٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

http://www.aviny.com/Article/Azghadi/Index.aspx

مقالات سيد حسن رحيم پور ازغدی

ديروز توی شبکه يک داشت تو دانشگاه کی يف صحبت می کرد و وقتی حرف می زد من داشتم فکر می کردم که چقدر روز ها و شب ها فکر می کرده و نقشه می کشيده که اگر روزی برای يک سری غريب به اسلام و افکارش توی غرب بخواد صحبت کنه بايد چی بگه؟

کار سختيه بخوای جوری اسلام رو بهشون نشون بدی و حرف بزنی که انگيزه براشون ايجاد بشه برن دنبالچيز های ديگه ای بجز چيزايی که بهشون تزريق شده بالاخره اونها بجا مونده از شوروی سابق هستند


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
کتاب ؟
ساعت ٩:۳٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

هم اکنون کارت خرید کتاب 20000 تومانی بخوان داتکام را با حمایت شرکت لوله و پروفیل سدید تنها با 14000 تومان تهیه کنید و کتاب های مورد علاقه خود را با تخفیف های بیشتر که در سایت بخوان داتکام در نظر  گرفته شده است بدست آورید.

برای تهیه کارت 30% تخفیف ای بخوان داتکام به یکی از روش های زیر می توانید عمل کنید:

  1. تماس با خط ویژه 2044530 و سفارش جهت تحویل کارت و پرداخت وجه آن در محل مورد نظر شما.

  2. واریز مبلغ 14000 تومان به ازای هر کارت مورد درخواست به شماره حساب 27363-652 بانک تجارت شعبه آبشار کد 359 به نام سازمان مديريت فرا، اعلام شماره فیش از طريق شماره تلفن 2044530 و دريافت شناسه و رمز عبور.

  3. خرید از نمایندگی فروش دانشگاه شریف ، دانشکده مدیریت و اقتصاد واقع در بلوار سهرود


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
کتاب؟
ساعت ٩:۳٦ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

با محمد حسين غروی که صحبت می کردم فک می کنم اين کتاب رو در کنار کتاب های ديگه بهم معرفی کرد منم تو اينترنت باهاش برخورد کردم.

http://www.bekhan.com/images/books/1102447L.jpg

نوشته: مارک فیشر [کتابها]
ترجمه: گیتی خوشدل
ناشر: قطره
[کتابها]
عنوان اصلی: The instant millionaire: a tale of wisdom and wealth
تعداد صفحات: 120
چاپ نهم: 1383
شابک: 964-341-238-5
شمارگان چاپ: 3300
قطع رقعی

درباره کتاب:

هر عصر و زمانه ای داستان های خاص خود را می طلبد؛ به ویژه آن ها که فرهنگ و بستر چنین تعریفشان می کند: «داستان هایی که حقیقتی سودمند را تقویت می کنند.» این کتاب کوچک، داستانی قوی و بکر، داستانی که یکی از سودمندترین حقایق را آشکار می سازد بر ما عرضه می کند. شاید داستان، ظریف ترین صورت برای بیان این حقایق باشد. زیرا در سادگی کودکانه ی داستان، می توانیم با سادگی کودکانه ی ذهن نیمه هشیارمان، به طور مستقیم رابطه برقرار کنیم، و در زندگیمان دگرگونی های مثبت فراوان و عظیم بیافرینیم.

فهرست مطالب:
پیش گفتار ناشر
1. حکایت مشاوره ی جوان با خویشاوندی دولتمند
2. حکایت دیدار جوان با باغبانی سالمند
3. حکایت آموزش جوان برای غنیمت شمردن فرصت و خطر
4. حکایت به حبس افتادن جوان
5. حکایت آموزش ایمان
6. حکایت آموزش تمرکز بر هدف
7. حکایت ارزش تصویر از خود
...
کتاب‌های مربوط به این موضوع را نمایش بده:
روانشناسی, علوم اجتماعی


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
امروز
ساعت ٩:۱٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٦ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

يه قالب توپ

يه کم حوصله و پشت کار

يه حرف کهنه اما با لحن جديد

يه عشق تازه به زندگی و آينده

ديروز :

۱- روز فردوسی(ايران )  ۲- روز نکبت (فلسطين )  ۳- روز مهندس حسينی
 اخبار صبح راديو  اخبار شب تلويزیون  تو شرکت
     


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
حافظ شيرازی
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٥ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

http://www.hafizonlove.com/divan/08/357.htm

 

 در خرابات مغان نور خدا ميبينم  
   وين عجب بين که چه نوری ز کجا ميبينم

 


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
وب سايت رسمی مجله روانشناسی جامعه
ساعت ٩:٤٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٥ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
روانشناسی جامعه
ساعت ٩:۳۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٥ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

 http://www.nedstatbasic.net/s?tab=1&link=1&id=3500896

جامعه روانشناسی سکس (موضوعی برای تفکر) !!!!!

روانشناسی جامعه از ديد علمی به قضيه نگاه می کند و در نمايشگاه با آن آشنا شديم

http://irpsy-jamee.blogspot.com/

روانشناسی جامعه

https://www.sharemation.com/jamee2005/1.jpg?uniq=jm7813

 

May 15, 2005
http://irpsy-jamee.blogspot.com/
http://irpsy-jamee.blogspot.com/ - 9:16am
 
"روانشناسی جامعه" - Related history
http://www.nedstatbasic.net/catalogue/top1000?id=3166737&country ... - 9:14am
 
تانترا - Related history
بوداگرایی - 9:12am
buddha.persianblog.ir/
 
اوشو
:: من و انقلاب ۵۷ :: - 9:10am
57.blogsky.com/
:: 7rooz Persian/Iranian Events :: Parastoo Magazine's annual ... - 9:10am
www.7rooz.com/archives/022553.html
PHP-Nuke Powered Site - 2 visits - 9:09am
www.osho4iran.com/
...::: ||| Osho In Farsi ||| :::... - 9:08am
www.oshoinfarsi/
OSHO - 9:08am
www.persianosho.com/homepage.html
 
Searches with no clicked results:
روانشناسی جامعه
 
May 10, 2005
download teleport 1.29
Download Teleport Pro 1.29 Build 1979 Free Trial - An all-purpose ... - 4:21pm
www.soft32.com/download_61.html
 
Searches with no clicked results:
ukvisas gov uk, akvisas , akvisas gov uk, serial teleport 1.31, serial "teleport 1.31"


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
می نويسم من دوباره از ...
ساعت ٥:٠٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

کاشبه من


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
يك نرم افزار ضد ويروس و خدمات امنيتی از مايكروسافت
ساعت ۳:٢٩ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

مايكروسافت اخيرا يك نرم افزار ضد ويروس و خدمات امنيتي نويني مخصوص رايانه هاي شخصي به كاربران ارائه داده است.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از خبرگزاري موج، شركت مايكروسافت نرم افزار امنيتي نويني را به كاربران ارائه مي دهد كه مشتركين بايد هرسال اشتراك خود را تمديد كرده تا از خدمات اين شركت بهره مند شوندد.هدف اين شركت امنيت هرچه بيشتر كامپيوترهاي شخصي كاربران و حفاظت از آن به صورت اتوماتيك است.

اين نرم افزار قبل از اينكه در اختيار كاربران در كشورهاي مختلف قرار گيرد توسط عده اي از مسئولين اين شركت مورد آزمايش قرار گرفته است و به زودي در چند ماه آينده در اختيار متقاضيان قرار خواهد گرفت.

اين نرم افزار سيستم هاي شخصي كاربران را از ورود انواع ويروس و كرم رايانه اي همچنين جاسوسان اينترنتي محفوظ نگه مي دارد و خود برنامه هاي مخرب موجود در رايانه افراد را از بين مي برد.


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
يك تروجان جديد ، هارد ديسك پاك مي كند
ساعت ۳:٢٥ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

لابراتوار پاندا يك تروجان جديد به نام Whiter.F را شناسائي كرد. اين تروجان كليه فايلهاي موسيقي كه به طور غير قانوني بر روي كامپيوتر كپي شده اند را از روي هارد ديسك پاك مي كند.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران ، به نظر مي رسد نويسندگان كدهاي آلوده اين بار وارد يك جنگ اينترنتي با سارقين فايل هاي موسيقي شده اند. بعد از كرم اينترنتي Nopir كه با هدف پاك كردن فايلهايي با پسوند MP3 و COM منتشر شده بود، اين تروجان با نام Whiter.F دومين بدافزاري است كه در اين مبارزه شركت كرده.
اين بدافزار جديد نيز مانند اكثر تروجان ها به خودي خود منتشر نمي شود بلكه از طريق فلاپي ديسك، CD-ROMs ، ضميمه يك ايميل، دانلود اينترنتي ، FTP، IRC channels، شبكه هاي P2P و ساير روش هاي سنتي شيوع
مي يابند.
نحوه عملكرد اين تروجان به اين صورت است كه به محض نصب شدن بر روي كامپيوتر يك فايل text با نام WXP در دايركتوري اصلي ويندوز ايجاد مي كند. اين فايل داراي پيغام زير است:
You did a piracy, you deserve it ( شما يك دزدي اينترنتي انجام داده ايد، پس سزاوار اين عمل هستيد ).
(اين پيغام شبيه پيغامي است كه كرم اينترنتي Nopir نيز پس از آلوده كردن كامپيوتر به كاربر مي داد.)
كار بعدي اين تروجان اين است كه كليه فايلهاي هارد ديسك را پاك كرده و فايل WXP كه خودش روي سيستم ايجاد كرده را جايگزين كليه فايلهاي هارد ديسك مي كند. حتي اگر كاربر تلاش كند اطلاعات درايو هارد خود را با كمك نرم افزارهاي خاصي بازيابي كند، فايلهاي بازيابي شده نيز همان فايلي هستند كه اين تروجان ايجاد كرده است. به همين دليل آنتي ويروس پاندا اين تروجان را بسيار خطرناك اعلام كرده است و به كاربران توصيه مي كند فورا نرم افزار آنتي ويروس خود را بروز كنند.
براي اطلاعات بيشتر و پاكسازي رايگان سيستم خود مي توايند به سايت
http://www.mec-security.com يا http://www.pandasoftware.com مراجعه نمائيد.


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
تولبار فارسی گوگل
ساعت ۳:٠٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

-*گوگل تولبالر فارسی جديد خودش رو .... بيخيال عکس رو ببينيد متوجه ميشيد.

به اين صفحه بريد و فارسی و انتخاب کنيد ؛پرشين؛

http://toolbar.google.com/

يا اينجا

http://toolbar.google.com/intl/fa/

اينم عکس هاش

گوگل تولبار فارسی

 


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
چاک راه ها ۱ تا ۷
ساعت ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

امروز آقای جاننثاری اومد بالا و راجع به ۷ تا چاک راه حرف زد که ۱ و ۷ از اولين لحظه در کودک تازه بدنيا اومده روشن ميشه.

۱بين پا ۲  جنسی ۳ ناف ۴ قلب ۵ نای ۶ پيشانی ۷ بالای سر

راجع به سعدی و بوستان و گلستان و حافظ و می و عشق و جنت و ايزد و الله و مولوی و ...

شمس تبريزی چقد امروز انرژی گرفتم. و حالا می خوام درست مصرفش کنم.


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
احسان خواب ديده که ...
ساعت ۱۱:۱٧ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

احسان يه چند روزی بود که می خواستم باهات تماس بگيرم ازت خبری نداشتم اما خودت امروز زنگ زدی و خبر خوش از ديدن خواب به من دادی.

برای من خيلی جالبه که منتظرم يکی زنگ بزنه بگه که خواب منو توی يه جايی ديده که مث يه باغه منتظر اونم. چرا برين ته دعای عهد رو بخونين نوشته که يکی ۴۰ روز بخونه بايد منتظر باشه نزديک مرگش يکی خواب شو ببينه

نويسنده: احسان

شنبه، 24 اردىبهشت 1384، ساعت 13:32

خوشا دلی که مدام از پی نظر نرود به هر درش که بخوانند بی خبر نرود خوشا آن رفتن که هر گاه اگر پای تو به پیش است نگاهت نیست پس خوشا آن رفتن که کسی در پس ابر های سپید و معصوم به انتظار قدوم سبز و مبارک توست خوشا آن رفتن خوشا سفر پای پیاده به سوی مهر


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
يه چيز ديگه راجع به اوشو توی اين صفحه ديدم
ساعت ٤:٢٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۱ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
آشنايی با اوشو
ساعت ٤:٠٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۱ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

سايت فارسی اوشو

بچه ها دوست دارم شماراباافرادی آشناکنم  که تو زندگيشون احسسات خودشونو پرورش دادن و قدرت اينو داشتن که نذارن دنياوزرق وبرقش رو اون تاثير بذاره وبعد از گذر از اين مرحله به واقعت هايی رسيدن که خيلی دلنشين .ديگه به دنيااون جوری نگاه نميکنن که ما نگاه می کنيم

     يکی از افراد مرد افسانهای هندی ها اوشو است

کاملش پاندی درباره او می گويد."در وصف اشو،مردی که بيش از هر کسی در تاريخ از واژه ها برای بيان مفاهيمی فراتر از واژه مدد گرفت،هرگز زبان واژه ها تا اين به اين حد،از سخن گفتن عاجز نبوده اند.
   اشو بزرگترين جهش در آگاهی انسانها بعد از بودا است.در حقيقت اشو با احيای دوباره تمامی گنجينه معنوی بشر،گوی سبقت را از بودا ربوده است.با الهام از او عاشقان راهش طعم ناب حقيقت را چشيده اند.
   بهتر است که برای درک عميقتر سخنانش دل به حرفهای خودش بسپاريم

اشو در اين باره می گويد:
 
  شنيده ام که,«رين زايی»_يک راهب زن_از بازاری می گذشت.در نزديکی قصابی بود که فروشنده به مشتری گفت:بهترين گوشت را به من بده,قصاب پاسخ داد:حرف مزخرفی می زنی,من هِچوقت چيزی را که بهترين نباشد نمی فروشم,اينجا همه چيز بهترين است.می گويند رين زايی با شنيدن اين حرف روشن بين شد.وقتی او اين حرف را شنيد که اينجا همه چيز بهترين است ذهنش از هم پاشيد.يک شکستن,يک بينش که همه چيز بهترين است و مطلبی را درک کرد.هميشه بهترين است.
   او رقصيد و وقتی به که به آشرام بازگشت استاد او را در آغوش گرفت و گفت:پس اتفاق افتاد!حالا تمام جريان را برايم بگو.چگونه اتفاق افتاد؟
   رين زايی گفت:خنده دار است با شنيدن مطلبی که قصاب به مشتری گفت پيش آمد.از راه يک قصاب,اما چيزی از هم پاشيد,چيزی فرو افتاد.
   هر لحظه بهترين است و هر گل سرخی بهترين است.بله من هم به روشی که قصاب به مشتری گفت به شما می گويم که اينجا همه چيز بهترين است.من چيزی کمتر از بهترين ندارم,اگر جمله ای می گويم بايستی بهترين باشد وگرنه نخواهم گفت.ولی شما گاهی آنرا می گيريد و گاهی از دست می دهيد,بستگی به خودتان دارد,اين نکته بايستی درک شود.
بچه ها ميزان آشنايی شما با اوشو چقدر بود.


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
گوگل سرعت بالا
ساعت ٥:۱٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
HERE BY SABER اينجا رو كليك كنيد
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
زی سايبر
ساعت ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

http://www.z-cyber.net/Products/ZlingSlot.htm

زيلينگ z-ling خريدم بعد يه هفته غاط زد اما بچه های نمايندگی سر مطهری تخت طاووس خيلی محبت دارند و وظيفشونو درست انجام می دن. محبت كردن عوضش كردن منم در جواب محبت اين همه همشهری خوب صبح تا شب خودم رو تقسيم كردم به چند قسمت كه توی اون قسمت خودش ... كوفت

خفه شو بسه از حاشيه بيا كنار. ببين اينارو

ديگه راهی نمونده تا خدا

چرا همه حس مي كنن كه كمبود دارن از اينكه يكی دركشون كرده يا نه؟ ولی هيچكی نمی گه شايد همه چی بيشتر از اونی باشه كه من می خوام. چرا هيچكی نميگه خواسته من شايد كمه؟ شايد شرايطم فرق می كنه كه يه اتفاقی دير يا زود افتاده؟ جرا نمی گه شايد من طوری هستم كه تا حالا اين حرف رو نشنيده بودم. چرا اعتماد به نفس تو ماها مرده؟ الان ترجيح می دم بر خلاف خواسته ام برم يه جای دور و اونجا بمونم. بابا به خدا از ما يه پيرهنم بيشتر پاره كرده باشن بريم پای حرفشون بشينيم تلمذ كنيم.

كاش همه برن خودشونو درست كنن.اول از خودشون شروع كنن. انقد از همديگه ايراد نگيرن. خرده نگيرن.

 

خدايا شكرت

 

كه اين آدم ها هستند كه با رفتارای بدشون به من تذكر می دن كه اينطوری انقدر بد و بی منطق نباشم. توی همه لحظات زندگيم همين بوده برای همين آدم ها اشكال پيدا ميكنن كه هم خودشون رو درست كنن هم بقيه عبرت بگيرن هممون لغزش داريم. اما خدا كنه كه شيوعش نديم.

ما وقتی عيب رو ميبينيم توی ذهنمون ميگيم وای چه كار بدي... خب كه چی بايد انجامش نديم حواسمون باشه يكی ديگه تو ذهنش درباره ما اينطوری برخورد نكنه.

گه به اين زندگی لعنتی كه بايد با همه چيش بجنگم

ديروز كه خونه می رفتم از لوس بازی هايی كه جفتمون توسط يه كارگردان ديگه داشتيم ادا اصول در می آورديم خسته شده بودم و می خواستم برخورد كنم. نتونستم نه نخواستم چون طرفمو ميشناسم

نكردم چون برام واضح بود بعدش شايد همين فردا اين كوه آتشفشان فوران كنه.

يادم باشه مث مهسا تو زندگيم هيچكی رو خرده نگيرم كه به والله همينم بوده و هميشه با ديدن يه همچين آدم هايی كه با خوندن دو تا كتاب و خر خونی فك می كنن كه خدای عالمن بدم می اومده چون با هاشون زندگی كردم توی اين طيف حداقل ۲۰۰ تا همكلاسی داشتم كه همشون از هوش من می گفتن و الان همشون ازون دانشگاه لعنتی كه همه آدم های توش يه بعدی هستند فارغ التحصيل كه شدن هيچ لج آدم رو اينطوری در ميارن كه همشون بی كارن و فكر رفتن از مملكت و غرور نسبت به آدم هايی كه دارن باهاشون زندگی می كنن مث همون حبابی كه داره مياد به سطح اقيانوس داره تو كلشون بزرگ و بزرگ تر ميشه. و نمی دونن كه حباب كه ميرسه به سطح آب می تركه.

ای خدا چرا همه فك می كنن عاشقن؟ من خودم خيلی خرم آخرش هميشه به اين نتيجه ميرسم كه واقعا عشق و عاشقی يه چيز ديگس عشقو عاشقی به اين نيست آخرش به خاطر هر چی بريو طرفت رو جوری ازش بدی بگی كه خودت و گذشتت رو زير سوال ببري.

بايد خيلی فك كرد

من برم فك كنم كاش همه اين ها رو می تونستم پاره كنم

بريم فكر كنيم كه چطور ميشه بهتر شيم نه اينكه فك كنيم ديگه راهی نمونده تا خدا


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
کامپيوتر خوب برای ميکس ادوبی پريمير فيلمسازی
ساعت ٥:٤۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

May 3, 2005
ALL IN WONDER "pci express"
ATI All-In-Wonder PCI Express X600 Pro - 2:43pm
www.hothardware.com/viewarticle.cfm?page=2&articleid =624&cid=2
ATI All-In-Wonder PCI Express X600 Pro - 2:43pm
www.hothardware.com/viewarticle.cfm?articleid=624
 
amd athlon 64 754
AMD Athlon™ 64 Processor - 2:22pm
www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/ 0,,30_118_9485_9487,00.html
 
ALL IN WONDER agp
ALL-IN-WONDER 9600 - 2:11pm
www.ati.com/products/radeon9600/aiw9600/
 
all in wonder 512 Mb
Sapphire All-In-Wonder RADEON 9800 PRO Video Card Review - 3 visits - 2:07pm
www.digit-life.com/articles2/radeon/9800-aiw.html
ATI All-In-Wonder RADEON 9600 PRO Video Card Review - 2:07pm
www.digit-life.com/articles2/radeon/9600-aiw.html
 
karmas idea that an individual's actions determine his fate in each successive existence
karma@Everything2.com - 1:55pm
www.everything2.com/index.pl?node=karma
 
nvidia nforce3
Press Release - 1:26pm
www.nvidia.com/view.asp?IO=IO_20030421_7661
NVIDIA nForce3 - 1:26pm
www.nvidia.com/page/nf3.html
 
Searches with no clicked results:
dssdfsdf, ALL-IN-WONDER® 9800 PRO, karmas , karmas بودا, karmas هند, soltek pci express, SL-K8"sl-k8AN2-GR", soltek 4 sata amd athlon 64 754, soltek 4 sata amd athlon 64, Soltek 754 sl-k8an2-gr


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
شرکت مهندسی تکناب تقديم می کند
ساعت ۱:٥٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

اولين وبلاگی که برای بازديد مجانی است ... بفرماييد تو ... به دوستاتون هم بگيد سر بزنن

May 2, 2005 (cont.)

"مریم قربانی" - Related history
http://www.technaab.com/far/private_Messages.asp - 11:28am
http://www.technaab.com/far/abilities.asp - 2 visits - 11:28am
http://www.technaab.com/far/registration_info.asp - 2 visits - 11:26am
http://www.technaab.com/far/memberlist.asp - 2 visits - 11:26am
 
Searches with no clicked results:
مریم قربانی
 
Apr 27, 2005
مهرنوش طاهران - Related history
گس مثل فسنجون - 2 visits - 4:36pm
fesenjooneshirin.persianblog.ir/1383_2_fesenjooneshirin _archive.html
گس مثل فسنجون - 4 visits - 4:36pm
fesenjooneshirin.persianblog.ir/
وبلاگ کانون جوانان.....کانون جوانان - 6 visits - 3:41pm
www.kanoon-e-javanan.persianblog.ir/
 
صابر طباطبايي - Related history
وبلاگ کانون جوانان.....کانون جوانان - 6 visits - 11:28am
www.kanoon-e-javanan.persianblog.ir/
 
serial CloneCd 5.0.x
Serials Archives @ SerialArchive.com - 2 visits - 10:22am
www.serialarchive.com/sitemap/serialsC.php
 
serial CloneCD 5.0.x
Serials & keys - unlocks the world - 10:12am
serials.ws/all/?l=u
 
Searches with no clicked results:
خیمه دوزی, سحر خیمه دوزی, سحر خیمهدوزی, fhy, كانون جوانان, serial clonecd 5.0., serial clonedcd 5.0.


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
شرکت مهندسی تکناب
ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

 
May 2, 2005
"صابر طباطبایی" - Related history
وبلاگ کانون جوانان.....رایانه جوانان - 12:18pm
kanoon-e-soorati.persianblog.ir/
 
"حامد کاظمی" - Related history
http://hamedzeas.persianblog.ir/?date=13821127 - 12:16pm
 
"مهندس افشین حسینی" - Related history
http://www.technaab.com/far/registration_info.asp - 2 visits - 11:30am
http://www.technaab.com/far/memberlist.asp - 2 visits - 11:30am
 
"مریم قربانی" - Related history
http://www.technaab.com/far/experiences_speciality_technology.as ... - 11:29am
http://www.technaab.com/far/private_Messages.asp - 11:28am
http://www.technaab.com/far/abilities.asp - 2 visits - 11:28am
http://www.technaab.com/far/registration_info.asp - 2 visits - 11:26am
http://www.technaab.com/far/memberlist.asp - 2 visits - 11:26am
 
Searches with no clicked results:
"بیتا جعفرزاده", "سمیرا صرافی", "امید مفخمی", "ابوذر جان نثاری", ابوذر جاننثاری, ابوذز جاننثاری, "کوروش عالمي", "عالمي", " کاميار عالمي", " کوروش عالمي", " کوروش عالمی", " کامیار عالمی", "مهندس کامیار عالمی", مهندس افشین حسینی, مریم قربانی


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
وبلاگ من اختصاصی برای سرچ گوگل ها و هيستوري
ساعت ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

گوگل هيستوری سر بزنيد اينجا پرشين بلاگ

     اينجا بلاگفا
     
     

Windows 2003 Corporate: JK6JC-P7P7H-4HRFC-3XM7P-G33HM

 Windows 2003 Datacenter: QW32K-48T2T-3D2PJ-DXBWY-C6WRJ

Windows 2003 Enterprise: QW32K-48T2T-3D2PJ-DXBWY-C6WRJ

Windows 2003 Small Business: BBGC6-TXDG9-J9CDW-JXK3R-GTMMB

Windows 2003 Standard: M6RJ9-TBJH3-9DDXM-4VX9Q-K8M8M

Windows 2003 Web: D42X8-7MWXD-M4B76-MKYP7-CW9FD


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
بلينکس ،شركت Blinkx
ساعت ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

با استفاده از اين روش كاربران مي توانند پوشه هاي قابل توسعه اي روي PC هاي خود توليد كنند كه به طور خودكار با محتويات شبكه پر مي شود.

به گزارش بخش خبر سايت
http://www.IRITN.com ،به نقل از Pcworld ،شركت Blinkx اين هفته اعلام كرد كه آنها پوشه هاي هوشمند نرم افزار جستجو گر PC و شبكه خود را توسعه داده اند و آنها را به ابزار انتشار محتويات آنلاين تبديل كرده اند كه به كاربران اجازه مي دهد پوشه هاي خود را به اشتراك بگذارند. تابع پوشه هاي هوشمند ماه نوامبر گذشته معرفي شد اين پوشه ها به طور خودكار پوشه هاي موضوعي موجود در PC كاربر و نيز اسنادي را كه ابزار Blinkx از درايو سخت كاربران و از اينترنت جمع آوري مي كند را يكجا گرد مي آورد.
مثلا” كاربري كه يكي از پوشه هاي هوشمند خود را به تيم هاي ورزشي خاص اختصاص داده مشاهده مي كند كه اين پوشه پيوسته با فايل ها و اسناد مربوطه كه ابزار Blinkx آنها را از PC كاربر يا از شبكه يافته است پر مي شود.
«در حال حاضر دارندگان وب سايت مي توانند پوشه هاي هوشمند در قابل توسعه اي»براي بازديد كنندگان خود ايجاد كنند تا كاربران نيز بتوانند اين پوشه ها را روي كامپيوتر خود نصب كنند. اين پوشه هاي هوشمند از همان ابتدا داراي مجموعه ابتدايي از مضامين ولينك هاي وب سايت است كه پس از آن به طور اتوماتيك اين مطالب به روز مي شود و مطالب جديد نيز به آن افزوده مي شود. از اين طريق كاربران مي توانند بدون بازديد از يك وب سايت مطالب جديد آن را دريافت كنند. بنابراين پوشه هاي هوشمندي از اين نوع ابزاري براي دارندگان وب سايت ها براي انتشار مطالبشان مي شود. مراحل گام به گام براي ايجاد يك پوشه هوشمند قابل دانلود را مي توانيد از نشاني زير طي كنيد:
http://194.154.161.141/brandedsmartfolders


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
اختصاصي كردن نتايج جستجوي اينترنتي
ساعت ۱٢:۱٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

منبع : http://www.shirazu.ac.ir/ITNews/51.html

گوگل به‌منظور اختصاصي كردن نتايج جستجوي اينترنتي، ابزار جديد ارائه كرد

 

شركت "گوگل" نسخه آزمايشي خدمات جديدي را به منظور اختصاصي كردن نتايج ارائه شده در جستجوي اينترنتي كاربران ارائه كرده‌است.

به گزارش خبرگزاري رويترز از "سانفرانسيكو"، اين خدمات قدرتمندترين موتور جستجوي اينترنتي جهان با نام "ماي سرچ هيستوري" (‪Search Histiory‬ ‪ ،(My‬مشابه خدماتي است كه پيش تر ساير شركتهاي مطرح داراي موتور جستجو، از جمله "ياهو" و "اسك جيويس" ارائه كرده‌اند.

به كمك اين خدمات جديد، كاربران مختلف از جستجوي كليد واژه‌هاي مختلف، به نتايج منحصر به فرد دست پيدا مي‌كنند كه اين علاوه بر مفيد بودن براي كاربران، به شركتهاي تبليغ‌كننده در موتورهاي جستجو كمك مي‌كند كه تبليغات خود را براي كاربراني كه علاقه‌منديهاي متناسب با آن تبليغات دارند، نمايش بدهند. در حال حاضر تمامي درآمد شركت "گوگل" و نيمي از درآمد شركت "ياهو" از طريق جذب آگهي‌ها حاصل مي‌شود.

با استفاده از خدمات جديد "گوگل" كه از روز چهارشنبه در بخش "گوگل لبز" راه‌اندازي شده، تمامي جستجوهاي انجام گرفته از سوي يك كاربر به منظور شناسايي علاقه‌منديهاي او و تسهيل ارائه نتايج جستجوي مفيدتر در آينده، در رايانه‌هاي مركزي شركت "گوگل" ثبت مي‌شوند و همچنين كاربران قادر خواهند بود در ميان تمامي صفحات اينترنتي كه در گذشته از طريق موتور جستجوي "گوگل" به آنها دست يافته‌اند، به جستجوي موارد مورد نظر خود بپردازند.

شركت "گوگل" اعلام كرد كه با استفاده از خدمات "ماي سرچ هيستوري"، كاربران به كمك نتايج جستجوي‌هاي اينترنتي قبلي خود، جستجوهاي هوشمندتري را انجام خواهند داد.

در حال حاضر سه شركت "گوگل"، "ياهو"، "اسك جيوس" و "آمازون"(‪ (A9‬در موتورهاي جستجوي خود، امكان اختصاصي كردن نتايج جستجوهاي اينترنتي را ارائه كرده‌اند.

كاربران كه خواهان استفاده از خدمات جديد "گوگل" هستند بايد در آدرس اينترنتي "‪ "www.google.com/accounts‬يك نام را براي خود ثبت كنند و از آن نام براي جستجوي شخصي بهره بگيرند.

 

منبع:تهران،خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪
تاريخ:84/2/3


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
CD-R/RW Tools سی دی رايت ريرايت برنامه
ساعت ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٧ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

http://pcsoft.gol.ge

اينجا here

CD-R/RW Tools


Software Size Description
FUNCD V1.50 (0003)(3.0025) for Win9x/ME/2K
Download
4644K CD-R/RW Recording software
Roxio VideoPack V5.0 MultiLanguage RIP
Download   Download   Download
Download   Simplified Chinesization
228872K Recommend: VCD/SVCD/DVD Creator, sn: G-332NB-MGJNH-ZFVPB
Roxio VideoPack 5 Update for WinXP
Download
1760K Recommend: VCD/SVCD/DVD Creator
CeQuadrat VideoPack V4.00.082
Download   Download   Download
Simplified Chinesization
10604K Recommend: VCD 2.0 Creator, include Simplified Chinesization, latest recorder drivers and Upgrade Pack. sn: 00894-94586757n VideoPack V4.0 Latest Recorder Drivers
CeQuadrat VideoPack V4.00.082 Upgrade Patch
Download   Simplified Chinesization
1042K CeQuadrat VideoPack V4.00.082 Upgrade Pack
CeQuadrat PacketCD to DirectCD V3.01 Upgrade patch for Win2000
Download
3187K Upgrade PacketCD to DirectCD V3.01
CeQuadrat PacketCD to International DirectCD-Updater
Download
5058K International Upgrade pack, after installed DCD3.01-Updater, install it again
CeQuadrat PacketCD V3.00.189 update
Download1   Download2
1799K CD-R/RW Recording software
CeQuadrat PacketCD V2.10.136
Download1   Download2   Crack
1234K CD-R/RW Recording software
Roxio WinOnCD V5.0.0.784 Power Edition
Download   Download   Simplified Chinesization
330790K Germany CD-R/RW Recording software, sn: 02356-01901711b or 02331-58158158A or 02370-40070570e
Roxio WinOnCD V5.0 Service Pack 1
Download
4500K Germany CD-R/RW Recording software
CeQuadrat WinOnCD Power Edition V3.8.650
Download
140000K Germany CD-R/RW Recording software, include Lade CD-ROM Emulator,Roxio CheckCD,Session Selector,Roxio VideoCD Player,WinOnCD 3.8 Power Edition,Roxio DirectCD Format Utility,BackME Up, sn: 02144-14021839f, total 10 files, xxx.rar, xxx.r00, xxx.r01...xxx.r08
WinOnCD V3.8 Service Pack 1 3.80.658
Download   Key   Simplified Chinesization
1071K CD-R/RW Recording software
CeQuadrat WinOnCD Power Edition V3.8 Full
Download   Simplified Chinesization
74102K CD-R/RW Recording software, include Lade CD-ROM Emulator,Roxio CheckCD,Session Selector,Roxio VideoCD Player,WinOnCD 3.8 Power Edition,Roxio DirectCD Format Utility,BackME Up, sn: 02246-61716328K
CeQuadrat WinOnCD V3.70 full
Download
9214K CD-R/RW Recording software, include BackMeUp LT V3.30, PacketCD V3.00.199-1 for Win9x, PacketCD V2.50.035-1 for WinNT, uncompress password: http://www.ewz-warez.net/
CeQuadrat WinOnCD V3.7 Build 572 Upgrade (2000.8.30)
Download
3926K WinOnCD V3.7 Upgrade Pack
CeQuadrat WinOnCD Power Edition V3.7 Build 572-2 Upgrade (2000.8.24)
Download
4013K WinOnCD V3.7 Power Edition Upgrade Pack
CeQuadrat WinOnCD Power Edition V3.60.401-1
Download
30280K CD-R/RW Recording software, may be create DVD-ROM and Hybrid CD
CeQuadrat WinOnCD V3.6 Win2000 Update
Download
1520K WinOnCD V3.6 Upgrade Pack for Win2000
CeQuadrat WinOnCD Power Edition V3.6 Build 421 Upgrade (1999.6.29)
Download
2500K WinOnCD V3.6 Power Edition Upgrade Pack
CeQuadrat WinOnCD V3.6 Build 420 Upgrade (1999.6.29)
Download
2400K WinOnCD V3.6 Upgrade Pack
Easy CD Creator V5.1 E3c Basic
File1 ... File8   Download
115000K CD-R/RW Recording software. total 8 files, recd5-1.rar, recd5-1.r00, recd5-1.r01 ... recd5-1.r06
Easy CD Creator V5.1 basic
Download   Download
21996K CD-R/RW Recording software
Easy CD Creator V5.1b Basic Update
Download
868K CD-R/RW Recording software
Easy CD Creator V5.02 Platinium ISO
File1 ... File14   Simplified Chinesization
199579K CD-R/RW Recording software, include Easy CD Creator, Create CD Menu System, Jewel Case Creator, PhotoRelay, Video Postcard Templates, Take Two, DirectCD, total 14 files, xxx.rar, xxx.r00, xxx.r01 ... xxx.r12. sn: G-332NB-MGJNH-ZFVPB
Easy CD Creator V5.02b Platinium Retial
Download   Download   Download
Simplified Chinesization
161041K CD-R/RW Recording software, include Easy CD Creator, Create CD Menu System, Jewel Case Creator, PhotoRelay, Video Postcard Templates, Take Two, DirectCD, sn: G-332NB-MGJNH-ZFVPB
Easy CD Creator V5.02 Platinium Retial
Download   Download   Download
Simplified Chinesization
200000K CD-R/RW Recording software, include Easy CD Creator, Create CD Menu System, Jewel Case Creator, PhotoRelay, Video Postcard Templates, Take Two, DirectCD. sn: G-332NB-MGJNH-ZFVPB. password: www.stcsr.com
Easy CD Creator V5.0x Platinum Update (xp_safe.exe) for Windows XP
Download   Download   Simplified Chinesization
561K This web update is designed to prepare Easy CD Creator 5.0x Platinum installation on Windows NT or 2000 for Windows XP. This addresses driver issues that could be encountered while upgrading.
Easy CD Creator V5.0x Platinum Update (xp_up_platinum.exe) for Windows XP
Download   Download
2529K This web update is designed to update any existing 5.0x Platinum version of Easy CD Creator to work on Windows XP. This update will install Windows XP specific drivers and make the necessary registry entries, which allow Easy CD Creator to operate correctly.
Easy CD Creator Platinium V5.0x to V5.02d Update
Download   Download   Simplified Chinesization
Simplified Chinesization
5759K CD-R/RW Recording software
Easy CD Creator Platinium V5.0 to V5.01 Update
Download   Download   Simplified Chinesization
5294K CD-R/RW Recording software, include Roxio DirectCD V5.0 to V5.01 update
Adaptec Easy CD Creator V4.03 Deluxe for Win9x/NT/2K
Download
84225K CD-R/RW Recording software, sn: 110010629931
Adaptec Easy CD Creator V4.02(285) Deluxe for Win9x/NT/2K Simplify Edition
Download   S/N
Chinese_GB Language Pack
145422K CD-R/RW Recording software, include Easy CD Creator V4.02(285),Create CD Menu System,Jewel Case Creator V1.02(256),PhotoRelay V2.1,Video Postcard Templates, sn: 110001210122.
Adaptec Easy Cd Creator V4.02(285) International Version for Win9x/NT/2000
File1 ... File13
58000K CD-R/RW Recording software, include Adaptec Easy CD Creator V4.02a S1 and DirectCD V3.01a S1 Upgrade pack. total 13 files, xxx.rar, xxx.r00, xxx.r01...xxx.r11
Adaptec Easy Cd Creator V4.02(285) International Version for Win9x/NT/2000
Download
85000K CD-R/RW Recording software, include Adaptec Easy CD Creator V4.02a S1 and DirectCD V3.01a S1 Upgrade pack. sn: 110010629931
Adaptec Easy CD Creator V4.05 update for Win9x/NT/2K
Download
3000K CD-R/RW Recording software, Adaptec Easy CD Creator Upgrade V4.02 to V4.05
Adaptec Easy CD Creator V4.03b update for Win9x/NT/2K
Download
1743K CD-R/RW Recording software, Adaptec Easy CD Creator Upgrade V4.02 to V4.03b
Adaptec Easy CD Creator V4.03(328) update for Win9x/NT/2K
Download   Simplified Chinesization
Simplified Chinesization
1742K CD-R/RW Recording software, Adaptec Easy CD Creator Upgrade V4.02 to V4.03(328)
Adaptec Easy CD Creator V4.02e(301) & DirectCD V3.01e(184) Update for Win9x/NT/2K(2000.10.23)
Download1   Download2
DirectCD V3.01e Simplified Chinesization   Simplified Chinesization
2890K CD-R/RW Recording software, Adaptec Easy CD Creator V4.02 Upgrade to V4.02e, DirectCD V3.01 Upgrade to V3.01e
Adaptec Easy CD Creator V4.01 to V4.02 Upgrade
Download   Simplified Chinesization
1984K CD-R/RW Recording software, first installed Adaptec Easy CD Creator V4.10 Deluxe Full
Easy CD Creator V4.0/V4.01 to V4.02 Update (2000.3.15)
Standard Version   Deluxe Version
1900K CD-R/RW Recording software, first installed Adaptec Easy CD Creator V4.0/V4.10
DirectCD V5.0(141) Upgrade for Win9x/NT/2K
Download
6157K Recommend: CD-R/RW Recording software
Adaptec DirectCD V5.0(135) English for Win9x/NT/2K
Download   Simplified Chinesization
5667K Recommend: CD-R/RW Recording software
Adaptec DirectCD V3.01(162) International Version for Win9x/NT/2K
Download1   Download2
12106K CD-R/RW Recording software
Adaptec DirectCD V3.03a Update for Win9x/NT/2K
Download
DirectCD V3.01c Simplified Chinesization
1492K CD-R/RW Recording software, DirectCD Upgrade to V3.03a.
Adaptec DirectCD V2.5/3.0 to V3.01 International Version Upgrade for Win9x/NT/2000 (2000.5.12)
Download
5058K CD-R/RW Recording software, DirectCD V2.5/3.0 Upgrade to V3.01
Adaptec Easy CD Pro 95 V2.1
Download
1409K CD-R/RW Recording software
Adaptec Easy CD Pro 95 V2.11(020) upgrade pack
Download   Simplified Chinesization
2232K CD-R/RW Recording software
Nero Burning ROM V5.5.7.2
Download   Download   Key
11183K CD-R/RW Recording software.
Nero Burning ROM V5.5.7.2 Update
Download
  Updates AOpen 24X10X40/24X10X48 and PLEXTOR CD-R PX-W1210S support
Nero Burning Rom V5.5.6.4
Download   Download   Reg
11048K CD-R/RW Recording software.
Nero Burning Rom V5.5.5.6 Reg-Edition
File1 ... File9   Simplified Chinesization
12469K CD-R/RW Recording software. total 9 files, ea-nr551.zip, ea-nr552.zip, ea-nr553.zip ... ea-nr559.zip
Nero Burning ROM V5.5.7.2 Chinese_GB Language Pack
Download   Download
400K CD-R/RW Recording software
Nero Burning ROM V5.5.7.2 Chinese_BIG5 Language Pack
Download   Download
492K CD-R/RW Recording software
Ahead MPEG2 SVCD Encoder Plugin for Nero V1.2 Final
Download   Crack
477K Nero MPEG2 Plug-in
Nero Burning ROM V5.5.5.1 MPEG2 Video Codec Plug-in
Download
194K Nero MPEG2 Plug-in
Nero MPEG2 Video Codec Plugin for Nero V5.5.4.0+
Download   Download
190K Nero MPEG2 Plug-in
Nero Burning ROM mp3PRO Encoder Simplified Chinesization
Download
3239K Nero MP3 Encoder
Nero Burning ROM V5.5.6.9 MP3Pro Plug-in
Download
456K Nero MP3 Encoder Plugin
Nero MP3Pro Audio Codec Plugin for Nero V5.5.4.0+
Download   Download
166K Nero MP3 Encoder Plugin
Nero Burning ROM V5.5 WMA Plugin
Download
2260K Nero WMA Encoder Plugin
Nero DriveSpeed V1.60
Download   Simplified Chinesization
123K Nero Drive Speed tools
Nero ASPI Driver for Windows 2000 V2.0.1.27
Download
156K ASPI Driver
Nero InfoTool V1.0
Download
147K Test CD-ROM/Recorder Info
Ahead InCD V2.26
Download   V3.20 Update
2483K CD-R/RW Recording software
RAW CD Copy V2.1
Download
644K RAW CD Copy tools
CD MATE Deluxe V2.2.2.5
Download   Download   Simplified Chinese
Traditional Chinese   Key
8092K CD-R/RW Recording software. Name: TEAM CAT 2002 Serial: CMAA0EA775TAA
NRG2DAT V3.00
Download
11K It extract DAT file from VCD image file of NRG
Nero Latest CD-ROM Drivers configure file
Download   Download
31K Nero Latest CD-ROM Drivers configure file
Nero unknown CD-ROM Drivers mirror file
Download   Download
128K Nero unknown CD-ROM Drivers mirror file.
Padus DiscJuggler V3.50.830
Download   Download   Crack
11297K CD COPY tools. serial: CDJ3-281F-C929-4176-FU
Padus DiscJuggler V3.50.826
Download   Download   Key
Simplified Chinesization
11297K CD COPY tools
Padus DiscJuggler V3.50.816
Download   Download   Download
Key   Simplified Chinesization
12900K CD COPY tools, s/n: CDJ3-2A48-9E2B-4321-F2 or CDJ3-2A7B-AD2B-4312-FTU
Padus DiscJuggler V3.50.816 Reg-Edition
File1 ... File8   Simplified Chinesization
11866K CD COPY tools, s/n: CDJ3-2A48-9E2B-4321-F2 or CDJ3-2A7B-AD2B-4312-FTU. total 8 files, ea-pdj31.zip, ea-pdj32.zip, ea-pdj33.zip ... ea-pdj38.zip
Golden Hawk CDRWin V5.0
File1 ... File12
File1 ... File12
28997K CD-R/RW Recording software, sn: 5BS8X-CCZDR-59B88-CBCK5-DGTSQ, total 12 files, cdrwin 5.ace, cdrwin 5.c00, cdrwin 5.c01 ... cdrwin 5.c10
CDRWIN V3.8g (2002/1/26)
Download   Download   Key
671K CD-R/RW Recording software, support Audio CD, CD-ROM, CD-ROM-XA, CD-I mode
CDRWin V4.0A Beta (1/26/2002)
Download   Download   Key   Simplified Chinesization
655K CD-R/RW Recording software, support Audio CD, CD-ROM, CD-ROM-XA, CD-I mode. (Name: CoKeBoTtLe99 Company/Email: Cokebottle@thefactory.com Unlock Code: 60D015F4-600893EB-BEFF5755-53E4E943 Check Code: 3334FCB7-00D8861F-DEF7C4BE-ED1BBE16)
GEAR Pro V5.0 for Win9x/NT
Download   Key   V5.02
6888K CD-R/RW Recording software
Gear Pro DVD V6.0 Mastering Edition
Download   Crack
5707K CD-R/RW Recording software, support DVD recording
GEAR Audio V1.1 for Win9x/NT
Download   Key
2760K GEAR Audio CD creator
GEAR Replicator V2.0 for Win9x/NT
Download   Key
2238K GEAR CD Copy tools
Gear CD Replicator V1.2 for Win9x/NT
Download
2322K GEAR CD Copy tools
CloneCDregCleaner V1.1
Download
162K CloneCD registry cleaner
CloneCD V3.3.4.1
Download   Download   Reg
2916K CD-Copy Tools
CloneAMP
Download
198K Utility to Enable 'Amplify Weak Sectors' on CloneCD. For those who are to lazy to change by hand, this tool does the job for you ;) Start it, press the enable button, start CloneCD, after you finished working with CloneCD go back to CloneAMP and press the Finished button...
CD Recording Studio V1.5
Download
3597K CD-Copy Tools
NTI CD-Maker 2000 Professional V5.0.15
File1 ... File4   Simplified Chinesization
9178K CD-R/RW Recording software. total 4 files, pdxn0151.zip, pdxn0152.zip, pdxn0153.zip, pdxn0154.zip
NTI CD-Maker 2000 Professional V5.1.09 update
Download   Download   Simplified Chinesization
10713K CD-R/RW Recording software
NTI CD-Maker 2000 Pro V5.0.15 Simplified Chinese
Download
9473K CD-R/RW Recording software, sn:00A07-90Y01-0FL8A-0RC059
NTI CD-Maker 2000 Professional V5.1
Download
8775K CD-R/RW Recording software. sn: 00A07-90Y01-0FL8A-0RC059
SONY CD-Maker 2000 Professional V4.2.69
Download   Simplified Chinesization
3979K CD-R/RW Recording software
CDEveryWhere V2.0 Build 67
Download   Download   Key
1200K CD-R/RW Recording software, support:ISO9660、RockRidge、Joliet、HFS
BurnDrive V1.0.0.9
Download   Download   Crack
1478K CD-R/RW Recording software, support RAW DAO, RAW SAO+SUB, RAW SAO, SAO or Image files(ccd, cue, iso, fcd, vcd, mp3, wav, and m3u)
Prassi CD Right! Plus V1.5.392
Download   Simplified Chinesization
983K CD-R/RW Recording software
PRASSI PrimoCD DELUXE V1.5
Download
3308K CD-R/RW Recording software
FireBurner V2.17
Download   Download   Key
for XP
1985K CD-R/RW Recording software, support .BIN and .CUE format. Name: fss Code: 14877777
BlindRead V3.0.1.4 For Win9x/NT/2K
Download   Key
1917K save CD image to ISO on disk
BlindWrite Suite V1.2.1.1
Download   Download   Key
1677K record ISO image to CD. Serial: I04ULEDA9SLZZKFJ
IsoBuster V0.99.8 Multi-Language
Download   Download
1642K one in a position to should tao, dao, iso, bin, img, cif, the instrument of the fcd wait mirror image file content directness grab came out. took the part of different kinds of software station got-up mirror image file, have got nero, duplicator, blindread, easy-cd creator, cdr-win, virtual cd-rom, clonecd wait, the dat file conversion succeed mpg file of the well enough should video cd
ISOcompact V0.03 Simplified Chinese
Download   Download
457K ISO compact program
CUE Creator V2.0.30
Download
147K Create .cue file from .bin/.iso files
CDRCue Cuesheet Editor V1.3
Download   Key
613K .cue file editor
WinISO V5.3.0.125
Download   Download   Download
Reg   Chinese GB Language Pack
1352K iso mirror image file editor
WinISO V4.0.0.104
Download   Download   Crack
Simplified Chinesization
1163K iso mirror image file editor. Password: www.stcsr.com
WinImage V6.00.6000 Reg-Edition
Download   Download   Key
Simplified Chinesization
407K one in a position to should iso mirror image file content directness grab came out 'instrument.
CDmage V1.02.1 Beta 5
Download
551K cdmage could help us take out many famous record program CD mapping file middle file,and that can also convert these these BECAME different mapping file format,let different record program what the hell burnt record these file
Bin2iso V1.9b
Download
31K Bin to ISO tools
BinChunker V1.7
Download
223K Bin to ISO tools
Bin File Extraction Tools V1.2
Download
191K Bin to ISO tools
UDF Reader V5.10(131) for Win9x/ME/2K/XP
Download
540K UDF Reader
AutoPlay Menu Studio Pro V3.0.0.7 (02/05)
Download   Download   Crack
Simplified Chinesization
5764K create take on self-starting CD. total 4 files, ea-ap301.zip, ea-ap302.zip, ea-ap303.zip, ea-ap304.zip
MakeCDROM V4.3
Download   Download
2038K Create CD with Autorun, Serial: 521702469
CD-R Diagnostic V1.7.1.65
Download   Download   Key
Simplified Chinesization
1111K CD-R/RW Diagnostic tools
CD-R Verifier V1.6.2 Retail
Download   Download
572K validation recorded cd whether and source discs identity
CD-R Identifier V1.62 for Win9x/NT
Download
108K test CD-R detailed information
CD-R Inspector V1.2.3 Build 555 Retail
Download
225K Discriminating CD-R manufacturer / specification information
CDR Inspector V1.0
Download   Download
224K Discriminating CD-R manufacturer / specification information
Ricoh CDR/RW7040 family Recorder Upgrade to CDR/RW7060 Recorder tools V1.70
Download   Download
974K Ricoh CDR/RW7040 family Recorder Upgrade to CDR/RW7060 Recorder tools, support Ricoh(MP7040A, MP7040S, RW7040A, RW7040S), Actima ARW-4420, A-Open CRW9420, Caravelle RW-4420, ComPro CDRW7040A, Delta OME-W141, Imation Super Recorder 4x4x20, Memorex CD-RW 4420, Smart & Friendly CD Speed Racer Plus, USDrives RW7040A, Verbatim CDRW4420 etc.
RicohRmorph+Utils12299
Download   Download
1746K Ricoh CDR/RW7040 family Recorder Upgrade to CDR/RW7060 Recorder tools, support Ricoh(MP7040A, MP7040S, RW7040A, RW7040S), Actima ARW-4420, A-Open CRW9420, Caravelle RW-4420, ComPro CDRW7040A, Delta OME-W141, Imation Super Recorder 4x4x20, Memorex CD-RW 4420, Smart & Friendly CD Speed Racer Plus, USDrives RW7040A, Verbatim CDRW4420 etc.
Ricoh MP7083A Firewar V1.2
Download
264K Ricoh MP7083A Firewar V1.2 update
Ricoh MP7060A Firewar V1.8
Download
240K Ricoh MP7060A Firewar V1.8 update
CDIMAGE V2.39 for WinNT4
Download
43K create CD N unification program
ActiveISO V0.3.0.22 Simplified Chinese
Download   Traditional Chinese
3300K GUI Tools for CDIMAGE
ISO Maker Lite V0.3
Download   Download
1825K ISO maker tools
CD Image Converter V1.01 beta
Download
164K bin, iso, raw Converter
CDMSimTr V2.0 Multi-Language
Download
10042K CD-R/RW Recording software
DVD DUP V2.0.6
Download   Crack
1141K Make VCD/SVCD with DVD●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
سثقهشم کرک سريال هر برنامه
ساعت ۱٠:٢٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٧ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

Apr 27, 2005
serial CloneCd 5.0.x
Serials Archives @ SerialArchive.com - 10:12am
www.serialarchive.com/sitemap/serialsC.php
 

 Top 25 Serials:

Norton AntiVirus 2005 Norton AntiVirus 2005 (cracks)
Microsoft Office 2003 Microsoft Office 2003 (cracks)
Windows XP Professional Windows XP Professional (cracks)
AVG 7.0 AVG 7.0 (cracks)
Microsoft Windows XP Professional SP1 and SP2 Microsoft Windows XP Professional SP1 and SP2 (cracks)
CyberLink PowerDVD 6 CyberLink PowerDVD 6 (cracks)
Windows XP Home Edition Windows XP Home Edition (cracks)
Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth 1.00 Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth 1.00 (cracks)
Ahaed Nero 6 Ultra Edition 6.6.0.3 Ahaed Nero 6 Ultra Edition 6.6.0.3 (cracks)
Half Life 2 Half Life 2 (cracks)
Adobe Photoshop CS and ImageReady CS v.8.0 Adobe Photoshop CS and ImageReady CS v.8.0 (cracks)
mIRC 6.16 mIRC 6.16 (cracks)
Dr. Divx 1.0.6 Build 105 Dr. Divx 1.0.6 Build 105 (cracks)
Microsoft Office XP Microsoft Office XP (cracks)
Panda Antivirus Titanium 2005 3.05 Panda Antivirus Titanium 2005 3.05 (cracks)
FlashFXP 3.0.2 build 1045 FlashFXP 3.0.2 build 1045 (cracks)
Medal Of Honor (mohaa) Cd-key Medal Of Honor (mohaa) Cd-key (cracks)
TuneUp Utilities 2004 TuneUp Utilities 2004 (cracks)
Norton Internet Security 2005 Norton Internet Security 2005 (cracks)
Microsoft Office 2003 Professional 2003 Microsoft Office 2003 Professional 2003 (cracks)
Spyware Doctor 2.1.0.254 Spyware Doctor 2.1.0.254 (cracks)
CloneDVD 2.5.4.3 CloneDVD 2.5.4.3 (cracks)
Macromedia Dreamweaver MX 2004 Macromedia Dreamweaver MX 2004 (cracks)
Ahead Nero 6.6.0.3 Ahead Nero 6.6.0.3 (cracks)
TuneUp utilities 2004 4.1 2318 German TuneUp utilities 2004 4.1 2318 German (cracks)
serial CloneCD 5.0.x
Serials & keys - unlocks the world - 10:12am
serials.ws/all/?l=u
Database (keygens, registration, keys, unlock code, activation ... - 10:12am
www.freeserials.ws/list/S/5.htm
more serials - 10:12am
home.zonnet.nl/freedownloads/serienummers7.html
CD - 10:12am
pcsoft.gol.ge/Software%20Download/CD%20R-CD%20RW/ CDR-CDRW.htm
Megazip.com cracks serial numbers keygenerators - 10:12am
www.megazip.com/bc.html
Serials Archives @ SerialArchive.com - 2 visits - 10:10am
www.serialarchive.com/top-serials.php
 
وصیت نامه سیاسی-الهی امام خمینی  - Related history
http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=82262 - 9:42am
 
وصیت نامه سیاسی امام خمینی - Related history
وصیت نامه سیاسی _الهی امام - 9:39am
www.aviny.com/imamkhomeini/VasiyatNameh/Vasiyat1.aspx
 
آیه 4 آرامش - Related history
Untitled - 9:38am
quran.al-shia.com/fa/id/15/view.php?input=item/04.html
 
Searches with no clicked results:
serial clonecd 5.0., serial clonedcd 5.0., serial CloneCD 4.3.1.9, serials clonecd 5.0, serial clonecd 5.0, serial clonecd5.0, وصیت نامه سیاسی امام خمینی روحی شاد, من با قلبی مطمئن روحی شاد


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
چرا قالبم قاط زد؟
ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

چرا قالبم قاط زد؟


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
قالب قديمی وبلاگ خودم
ساعت ۱٢:٠٥ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
سشففثممهفث satellite
ساعت ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

http://kiasat.blogfa.com/

 
Apr 24, 2005
satsat.net
Sat 4 U سایت تخصصی آموزشی - 11:27am
www.satsat.net/
 
ماهواره - Related history
SatcoDX جدول ماهواره هاي - 11:27am
www.satcodx.com/far/
http://www.sat4u.org/ - 11:27am
مجله ماهواره...shahabsat - 11:27am
shahabsat.blogsky.com/
سايت تخصصي ماهواره - صفحه اصلي - 11:27am
www.mahvareh.net/
 
شهاب ست
:: دنيای ماهواره ۲ :: - 11:26am
ferymahvareh.blogsky.com/
TOP 10 - 11:26am
www.iranyek.com/topsite.php
وب لاگ شهاب ست - نقد - 11:26am
www.tehranyek.com/review.php?sid=139&recat=
شهاب ست - 11:26am
shahabsatelite.blogfa.com/
http://shahab100.blogspot.com/ - 11:26am
ماهواره , معرفي کانال ها و فيلم ها - 11:26am
freesat.persianblog.ir/
مجله ماهواره...shahabsat - 11:26am
www.shahabsat.blogsky.com/
 
satsw
ايران - ماهواره - 11:26am
partosat.persianblog.ir/
Apr 24, 2005 (cont.)
satsw
Satellites TV - Starsat upgrade - 11:26am
www.satellites.co.uk/php-bin/forum/archive/index.php/ t-9705.html
Satellites TV - receiver starsat can oper free x - 11:26am
www.satellites.co.uk/php-bin/forum/archive/index.php/ t-8341.html
Satellite Softwares - 11:26am
www.fastpages.com/receivers/
Satellite Softwares - 11:26am
www.satsw.net/
Satellite Softwares - 11:26am
www.satsw.com/
 
Searches with no clicked results:
office serial


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
صابر گوگل هيستوری
ساعت ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

mehrnoosh taheran
http://static.namesdatabase.com/names2/T/A/Taheran.html - 5:40pm
 
"hamed kazemi"
http://www.technaab.com/eng/personel.asp - 5:40pm
 
مهرنوش طاهران
گس مثل فسنجون - 5:37pm
fesenjooneshirin.persianblog.ir/
 
http://www.karaj.info/118/
Karaj.info :: کرج دات اینفو - 5:28pm
www.karaj.info/118/
 
صابر طباطبایی
اسپ سوار ASP-Rider - 4:52pm
weblog.asp-rider.com/?id=-274381922
وبلاگ کانون جوانان.....کانون جوانان - 2 visits - 4:52pm
www.kanoon-e-javanan.persianblog.ir/
 
کانون جوانان
وبلاگ کانون جوانان.....کانون جوانان - 2 visits - 4:50pm
www.kanoon-e-javanan.persianblog.ir/

Apr 23, 2005
saber13812002
http://www.technaab.com/ger/admin.asp - 3:09pm
پرشين لاگ - 3:09pm
www.persianlog.com/cp.php
Sat 4 U سایت تخصصی آموزشی - 3:09pm
www.irsat.org/
PersianTools Forum - درخواست كرك و سريال نامبر - 3:09pm
forum.persiantools.com/archives/topic.php/12890-1.html
PersianTools Forum - مشكل با مودم - 3:09pm
forum.persiantools.com/archives/topic.php/13851-1.html
ForumsList - 3:09pm
forum.karroubi.ir/
ShowMember - 3:09pm
forum.karroubi.ir/ShowMember.aspx?un=saber13812002
 
"صابر طباطبا‍يي"
http://www.technaab.com/far/other_personel.asp - 3:07pm
 
فارسي
Google - 3:06pm
www.google.com/intl/fa/
 
مهرنوش طاهران
آرشیو: گس مثل فسنجون - 3:03pm
fesenjooneshirin.persianblog.ir/fesenjooneshirin_archiv e.html
گس مثل فسنجون - 3:01pm
fesenjooneshirin.persianblog.ir/
 
صابر طباطبايي , صابر طباطبا‍يي, كانون جوانان, صابر "كانون جوانان", صابر كانون OR جوانان OR وبلاگ OR تكناب "كانون جوانان", صابر كانون OR جوانان OR وبلاگ OR تكناب, كانون جوانان كانون OR جوانان OR وبلاگ OR تكناب
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
saber google history
ساعت ۱۱:٠۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٤ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
بشین و ببین
ساعت ٢:۳٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۳ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

بشین و ببین


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
گوگل هيستوری تاريخچه history google history
ساعت ٢:۳٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۳ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

http://www.google.com/searchhistory

گوگل هيستوری تاريخچه history google history


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
 
ساعت ۱٢:٢٦ ‎ق.ظ روز جمعه ٢ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
اولش جهل بعدش عشقه
ساعت ۱٢:۱۸ ‎ق.ظ روز جمعه ٢ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

بهم گفت بشين و ببين که ای بنده ام چگونه تو را متقاعد می کنم که انسان باشی. مهرنوش الان يه چيزی يادم افتاد جزو اون چيز هايی که می خوام تجربه کنم خمينی رو هم اضافه کن چون می خواهم مثل مردان بزرگ تاريخ نباشم اما حس کنم که اين حرف يعنی چی؟

نه به معنای اينکه مرد بزرگ تاريخ بودن رو دوست ندارم اما به اين معنی که ازون بيشتر ترجيح ميدهم که

حس کنمچطور ميشه عاشقونه زندگی کرد و گفت:

عالم شدن چه مشکل آدم شدن محال است

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علامت سوال دوست دارم چو اولش جهل بعدش عشقه ... حاله .. همچين با لبای آدم بازی می کنه نه؟


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید
بشین و ببین
ساعت ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ روز جمعه ٢ اردیبهشت ،۱۳۸٤ 
●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!

بشین و ببین

می خواهم و می دانم که هر راه اشتباهی هم بروم تو ای خدا محترمم ميشماری و مرا به خواسته ام می رساندی همانطور که رساندی و ديدم و احساس موفقيت را در وجودم بعد از مدت ها شک و اندوه از ذره ای اقدام درست به جلو درک کردم


●به اشتراک گذاشتن اين مطلب در سايتهاي توييتر،share in your twitter account،فيس بوک،share in your facebook wall،بالاترین،share in balatarinn،خوشمزه،share in delicious،ياهو،share in Yahoo Buzz،ديگ،share in Digg it،گوگل،share with Google Buzz،کلوب،share in Cloob،ویووو،share in viwio !!!
کلمات کلیدی:
برای تهیه ی سی دی آموزش شیرپوینت اینجا کلیک کنید